Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül aki úgy...

Van rajtam kívül aki úgy érzi, hogy a koronavírus, ez a járványhelyzet, tönkretette az életét?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Vendéglátós vagy? :(
2020. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Akik lélegeztetőgépen vannak, azoknak most nagyon rossz. De küzdenek.


Ha te még nem tartasz ott, akkor egészen jó helyzetben vagy.


Elveszítetted az állásod? Jelenleg egy csomó boltba keresnek árufeltöltőt, azzal el tudsz lenni amíg újra meg nem nyílik álláslehetőség abban a munkakörben, ahol eddig is voltál.

2020. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom, csak az elhunytakét!

Az összes többi ember túlél, kivár, utána folytatja az életét, ahogy tudja és sikerül neki.

2020. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nekem van munkám, megtakarításom és az idős rokonaim nem kolbászolnak kint, így őket sem kell félteni, a többi meg nem érdekel.
2020. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nem vizsgázhatok le buszból, januárig kellene megszereznem a jogsit mert ha nem, busz gki-n esettanulmányt kell írnom, fuvarozó gki-ból majdnem megbuktam az esettanulmány miatt.
2020. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a #2es válaszoló pozitívitását. Leszünk barátok? 25N
2020. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Fontos a pozitivitás, vízválasztó lehet bizonyos helyzetekben, pláne ezekben az időkben. Állítólag az immunrendszernek is jó :)


Legyünk :)

2020. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Tönkre nem tette, de eléggé megvisel lelkileg. Eddig sem volt túl kiterjedt kapcsolati hálóm, de most kb. csak a családtagjaimat látom, velük beszélgetek. Hozzá kell tennem, hogy én amúgy sem voltam rendben, ez csak hab a tortán. ;)

De természetesen sok másnak rosszabb (beteg/családtagja beteg, elvesztette az állását, csőd szélén a vállalkozása etc.), én még a szerencsésebb emberek közé tartozom. Majd elmúlik ez az időszak is. Ez most nehéz időszak nagyon sok embernek, de azért lehetne sokkal rosszabb is.

2020. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem, de valami folyamatban van.
2020. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Tavaly nyáron szereztem diplomát, azóta sem tudtam elhelyezkedni kitartó álláskereséssel. Most még úgyabbul sem tudok. Kapcsolati hálóm sem túl "kiterjedt" de most még az ismerkedés is kilőve. Párkapcsolatom sincs. És ha ez nem volna elég anyám már járni alig bír térdproblémái miatt ami idegileg is kihat rá és szűk környezetére azaz rám és faterra is. Áprilisra volt kiírva műtétre "természetesen" halasztva lett határozatlan időre. De ki tudja lehet csak ezután leszünk elhalmozva minden "földi jóval" amikor pl már állás se lesz.


Nyilván tömören összefoglalva nem is hangzik olyan "vészesnek" de senkinek nem kívánom hogy átélje ezt amiben most vagyok már lassan 1 éve. Töménytelen düh és harag halmozódott fel bennem. Ebben a helyzetben k.vára nehéz pozitívnak lenni hiába hangoztatja azt néhány ember akivel esetleg az utóbbi időben csak jó történt. 23/f

2020. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!