Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is rájottetek dolgokra a...

Ti is rájottetek dolgokra a koronavirus miatt?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 hete vagyok itthon, rengeteg időm volt gondolkodni, és így most bezárva rájöttem, hogy mennyire nem is éltem eddig. Soha nem mentem sehová, itthon tespedtem az időm nagy részében. Most jövök rá, mennyi mindent hagytam ki. És ez nagyon ijesztő. Ha vége ennek az egésznek, élni akarok, kipróbálni egy csomó mindent, fiatal vagyok és nem hagyhatom veszni az életem. Elkezdtem listát is írni, amin ilyen apróságok is szerepelnek, mint moziba menni. Mert ilyen egyszer dolgokat sem csináltam.

Nektek van vmi amire ebben az időszakban jöttetek rá?


2020. ápr. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra jöttem rá, hogy ugyan azt csinálom mint 1 éve, itthon vagyok, és csak gyakorizok meg sorozatokat nézek.
2020. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
7 éve nem dogozok, de imádom, hogy most még a házból sem kell kilépnem ha nem akarok (oviba vinni a gyerekeket) ! 😍😍😍
2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy kiváló alkalom arra, hogy az ember átgondolja az életét, biztos sokan megteszik, én is. Kíváncsi vagyok, hogy ősszel hány százalékban ugrik meg a válások aránya.:) Jó kis meditáció, katarzis ez a bezártság mindenkinek.
2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
Igen én is ilyen vagyok még rá jöttem semmi értelme nincs a gyűlölködésnek
2020. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De erre hogyhogy pont most jöttél rá??
2020. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én a home office bevezetése óta kezdek kimászni a másfél éve tartó depressziómból. Hirtelen azon kaptam magam, hogy napról napra több kedvem van élni. Sokkal inkább nevezem ezt életnek, mint azelőtt. Nem szeretem az embereket, az egyedüllét számomra terápia. Most célokat tűzök ki és igyekszem felkészülni, hogy ne veszítsem el a mostani lendületem, ha visszaáll minden a régi kerékvágásba.
2020. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5! Hát gondolom amiatt pont most, mert amikor minden ment a rendes kerékvágásban ,akkor egész nap ment a munka, hopp este is lett, újra reggel, munka, majd este, és így tovább. Hétvégén meg örültem h itthon vagyok. Szóval nagyon monoton életét éltem, és nem volt időm ezt átgondolni, átlátni. De most, hogy 0/24 ben itthon vagyok, és sajnos munka nélkül, tehát semmi dolgom, nagyon is volt időm és van időm gondolkodni, hogyan is telik az életem. A munkába vissza fogok menni, amint lehetséges, de az tuti, hogy teljesen másképp szeretnék élni, legalábbis több időt szeretnék magamnak és a szerelmemnek, mert nem azért élünk, h dolgozzunk!!!
2020. ápr. 4. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Habár én nem azon a szinten vagyok mozgékony mint mondjuk a testépítők, azért nehéz volt a seggemen ülni. Én eddig mindig járkáltam ide-oda, mentem turkálni, beszereztem az ételt, elmentem 3 helyre vásárolni (pl. pékárut csak pékségbe vettem, hiába van messzebb mint a helyi bolt). Mindezt úgy, hogy mondjuk végeztem az egyetemen és utána utazás közbe ismételtem, tanultam. Ehhez képest most csak a közeli boltba megyek 3-4 naponta, pékárút nem is igazán fogyasztok már.

Rájöttem, hogy tudok a seggemen is ülni, annak ellenére, hogy szeretek mindent is megcsinálni - és talán főleg ezt volt nehéz elfogadnom. Túlevésre hajlamos vagyok, de mivel mostmár tudatosabban vásárolok, ezért szerencsére az egészséges étkezés határain mozgok már - nem is olyan nehéz mint hittem :)

Átgondolni, átgondoltam az életem. Rájöttem, hogy itthoni tanulással sokkal produktívabb vagyok, mint bejárással, abszolút tetszik a távoktatás. A taktikámra is rájöttem, mármint arra, hogyan kell tanuljak, hogy sikeres legyen, megmaradjon és ne csússzak ki a határidőkből.

De sajnos arra is rá kellett jöjjek, hogy a párkapcsolatom krízishelyzetben van. Most ezen próbálunk javítani távolról is, de meglehet, hogy már igencsak a végét rugdossuk - ez nagy frusztrációval tölt el a napokba.

2020. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is rájöttem, hogy xar egy életet élek folyamatosan. Szeretnék új dolgot tenni, de nem megy, most meg ez is közbejött, így megint a 0-án vagyok. Most olyan, mintha csak vegetálnék.
2020. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!