Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek észhez térnek a...

Szerintetek észhez térnek a konteósok a koronavírus hatására, vagy még jobban elborul az agyuk?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik pár héttel ezelőtt még idiótának neveztek mindenkit, aki komolyan vette a vírust és hirdették az igét, miszerint nincs semmi veszély, az egészet csak a kormány sulykolja az emberekbe, hogy pánikot keltsen.

Ezek az emberek ugyanezt a magyarázatot veszik elő, legyen szó járványról, migránsokról, terrorizmusról, környezetszennyezésről, vagy bármiről. Legtöbb esetben az igazság nem kerül annyira a szemünk elé, hogy ezeket az elméleteket cáfolni lehessen, most viszont itt van. Mind tudjuk, hogy ez nem kitaláció. Mit gondoltok, ezután jobban elgondolkodnak az emberek, mielőtt hülyeségeket beszélnek, vagy még mélyebbre süllyednek a hülyeségben?



2020. ápr. 4. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem térnek észhez, még most is rengetegen ezt mondják. Az emberi ostobaság és butaság határtalan.
2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Jelen!

Én addig voltam így amíg csak 5-10 fertőzött volt. Kiröhögtem azokat akik maszkba mentek ki az utcára, akik ki sem mertek menni azokat méginkább. Nem értettem mi ez a nagy felvásárlási láz. Nem értettem hova a pánik. Azt gondoltam, hogy ekkora lecseng és ezt hirdettem is.


Aztán ma már, hogy lassan több az elhunyt mint a gyógyult, észhez tértem. Persze továbbra is kijárok, s nem veszek fel maszkot, de nem hirdetem azt, hogy felesleges a pánik és, hogy mindenki menjen kirándulni.

2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kettes elismerésem! Tökös dolog, hogy ezt így felvállalod és nem mellébeszélsz!
2020. ápr. 4. 11:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy én meg kezdem egyre jobban azt hinni, hogy ez nem csak úgy megjelent. Pedig sose voltam konteóhívő
2020. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Azt azért sose feledjétek, a média első sorban félelmet és pánikot gerjeszt. Az igazságot sose fogjuk megtudni, mivel a nagyhatalmaknak nem érdekük.


Most mondjam azt, hogy a trópusi övezetben a csípőszúnyog évente több mint egy millió ember halálát okozza? Meg, hogy a sima influenzajárványban is több százezer ember hal meg évente. Ugye, ezek csak mellékesek, mi?


Ezt a vírust is csak kirobbantották, hisz a környezetünk haldoklik, túlnépesedés van, legyen már valami felszabadító is egy kicsit. A természet most gyógyítja önmagát, hogy pl. a közlekedés háttérbe szorult, az emberek otthon vannak.


Az erősek úgyis életben maradnak, a gyengék mennek, ez csupán egy igen drasztikus természeti törvény.

2020. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Világos. Nem térnek észhez...
2020. ápr. 4. 13:22
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

Figyike, és a te pici agyad fel tudja azt fogni, hogy hiába, hogy ez egy világméretű járvány, de jóval kevesebben fognak meghalni benne, mint bármi másban?

Nem kell itt a félelmet és a pánikot gerjeszteni. A pánik gyengíti az immunrendszered. Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, higgy a médiának, légy agymosott, azonban én a kész tényeknek, számoknak jobban hiszek.


És azt tudod-e, kérdező, hogy éves szinten hány ember hal meg rákban?

Tessék, segítek, WHO-s adat:

2018-ben 9,6 millió ember halt meg.

[link]


Ehhez képest ez a mostani járvány p..csafüst, amennyien meghaltak, már bocsánat.

2020. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

#7 Tehát te azt mondod, hogy ez a járvány akkora érne ekkora mértékű óvintézkedést ha minden nap meghalna legalább 10 ezer ember világszerte... Világos.

És az a 38 éves nő nem számít akinek a magas vérnyomáson kívül semmi alap betegsége nem volt? Szerinted a napokban úgyis elvitte volna egy stroke? Gondolj már bele, lehet gyermekei is voltak annak a nőnek. Ha egy rokonodat elvisz csak azért mert magas vérnyomással szenved akkor is ezt mondanád, hogy úgyis meghalt volna, úgyhogy lesz*rom?

2020. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

#8

Jó lenne megvizsgálni annak a 38 éves nőnek az életvitelét. Elhízott volt? Egészséges, mozgásban gazdag életmódot folytatott napi szinten (vékony testalkat)? Megtanulta helyén kezelni a stresszt?

A magas vérnyomás kialakulása sok tényező függvénye és lelki tényezők is hozzájárulnak. (Nézz utána, ha nem hiszed, de itt van egy oldal: [link]


Hol is élt az a 38 éves nő? Mennyire tartotta be az előírt szabályokat? Mivel köztudott, mert felsorolták, hogy kik a veszélyeztetettek, ezért ő mit tett azért, hogy esetleg ne kapja el?


Csupán megjegyeztem, hogy daganatban több millió ember hal meg évente, és ezek tények. Nem kell nekem hinni, de könyörgöm, ha megkérdőjelezed a WHO adatait, akkor inkább nézz magadba.


(Anyukám 2017-ben daganatban halt meg 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal.)

2020. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az emlúlt pár hónapban hatvanezer ember halt meg. Nem egy év, pár hónap. Szerinted ez jelentéktelen, csak mert van, ami több embert ölt meg?
2020. ápr. 4. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!