Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mit lépjek...

Mit tehetnék? Mit lépjek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A sztori elég hosszú. De röviden :

Minden befuccsolt,minden terv,ötlet,amiről azthittem működni fog,és én örökkön örökké adtam a pozitív hozzáállásos figurát közben,mégsem működött. Mindent túlgondoltam például. Na de nem akarom feladni,illetve akarom,de nagy az ellenállás bennem,a gondolataim felemásak,percről percre változnak,fúú de jó lenne ismét valami jó,fuu de jó lenne már ha vége lenne az egésznek már,unom. Már a mentoraim úgymond otthagytak,akik mindig tudták mi a megoldás,akik nálam sokkal okosabbak,tapasztaltabbak,azok már nem foglalkoznak velem. De meg akarom fordítani a szitut,és nem akar leállni bennem a motor...nyerni akar. Nem akarja feladni,akármennyi sár akar ráfagyni a lánctalpakra hiába fagy rá,mert van itt 1000 lóerő,és széttöri,és megy tovább. Szimplán úgy gondolom,hogy receptek vannak az életben. Hogy érd el ezt és azt : tedd ezt,mond azt,várj kicsit,aztán megint mond ezt,stb. Ez akkor erősült meg bennem,mikor a sikereim mögött álló emberek megmondták,hogy mit hogyan,és tényleg úgy lett. Nagyon nagyon egyedül vagyok ismét. Motiváltság az ingadozó.


2020. ápr. 4. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Regen nekem olyanok voltak a szomoru percek h halalra gondoltam stb de ez nyilvan csak azert h annak akinokozta rossz legyen v h lassam h fontos vagyok ma mar ha szomoru vagyok akkor arra gondolok h minden rosszat valami jo kovet es mimden lben lehet valami jo most ezek nem csak ilyen sablonok de probalom kihasznalni a perceket

Pl ezt azzal is h nem alszok sokaig es megha semmi dolgom sincs akk is keljek fel es csinaljak valamit

2020. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!