Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Kokkermakker kérdése:

Hogyan deríthetném ki, hogy nőbel vagy férfivel írogatok face-n?

Figyelt kérdés
Van egy állítólagos nő aki bejelölt. Írogatni kezdett, beszélni nem tudok vele. Profil képe alapján nő. Értelmesnek tűnik. Viszont beszélni nem akar még velem.Kérdeztem tőle honnan tudhatnám, hogy nő vagy férfi? Vagy hogy nem-e valami 10-en éves aki csak unatkozik. Azt írta tegyek fel neki olyan kérdést amiből kideríthetem.
2020. ápr. 5. 06:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valami értelmes kérdést kéne neki feltennem amire csak nők tudnak válaszolni...de semmi nem jut eszembe. Valamiért elkezdett érdekelni ez a "nő" :D
2020. ápr. 5. 07:00
 2/16 A kérdező kommentje:
nőbel=nővel
2020. ápr. 5. 07:01
 3/16 anonim ***** válasza:
nő vagyok és tőlem már kérdezték a harisnya méretem , hogy kiderítsék valóban nő vagyok -e 😅
2020. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beszélgess vele kötetlenül, de bizonyos fontos információkat ne adj ki magadról és ne éld bele magad semmibe.
2020. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hol szokott venni rúzst, abból is jobb minőséget? Mondana típust? (mert te is vennél szülinapi ajándékként)
2020. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Nagyon jók! :)
2020. ápr. 5. 08:00
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha sem telefonon, sem pedig videócseten nem akar beszélni veled, akkor nagy valószinűséggel kamuzik.

Ez legtöbbször azonos neműekkel fordul elő.

Keress rá a Google képkeresőjével profilképére.

Ha nem akar veled videó-beszélgetni, akkor

- vagy kamuzik,

- vagy pedig nem is vagy fontos neki.


Lényeges, hogy NE ADJ KI MAGADRÓL SEMMIT!

.

"Profil képe alapján nő"

Ha nőnek adja ki magát, bolond lenne férfi képét lopni profilképnek kamu oldalhoz.

2020. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamuzik, vannak akiket annyit bántottak, hogy már csak úgy képesek bizalmat kiépíteni, ha előbb féléves levelezés van például és még szóban sem mernekb eszélni, mert félnek.
2020. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hat az eddigi kerdesek alapjan en nem is vagyok nő😅

Sose hordtam harisnyát és rúzst se hasznalok

2020. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A harisnyásra én sem tudnék válaszolni, mert mindig csak leveszem az elsőt a polcról, azt’ kész, nem nézem a méretezést. A rúzsost se tudja mindenki, plusz ha valaki annyira nőnek akarja kiadni magát, akkor keres egyet google-ban.

Nézd meg a képeit, profilját. Vannak valódi ismerősei? Közös képek, szülinapi köszöntések stb. Persze ez sincs kint mindenkinek, de ha igen, akkor egyértelmű. Ha meg nem, egy rövid videót vagy hangüzenetet küldhetne, bár nekem nem lenne kedvem nyomozósat játszani, én nem is állnék szóba olyannal, akiről nem tudom eldönteni elsőre, hogy létezik-e.

2020. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!