Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bizonyos kor felett vírusos...

Ha bizonyos kor felett vírusos lennél, kérnéd hogy fiatalabbat tegyenek inkább lélegeztetőgépre?

Figyelt kérdés

Lehet itthon egyáltalán ilyet kérni?( Olaszországban lehetett)

Korod megjelölésével légyszíves írd le,hogy te átengednéd-e másnak,ha igen miért,ha nem,miért nem ?


2020. ápr. 5. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem lehet kérni és Olaszországban sem lehetett, csak a média torzította el a történetet. Ott uyganis az idös ember nem más miatt mondott le a kezelésröl, hanem saját maga számára utasította el, hogy ö maga nem akarja kitenni magát a légeztetögépre tételnek, úgy érzi, nem bírná elviselni.

Ezután tettek mást a gépre, hogy ki legyen használva!

2020. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha lenne rá lehetőség megtenném,akár fiatalabb,akár idősebb kedvéért.Az én életem úgysem ér szart se. 38F
2020. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán, ha ismerném az illetőt. De inkább nem. Ha csak egy parányi esély is van rá, hogy túléljem, akkor "élnék" a lehetőséggel.
2020. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, mert idősen jóval több élettapasztalattal, más fizikummal és rengeteg évvel a hátam mögött lehet már egészen máshogy látnám a világot. Fogalmam sincs mit mondanék akkor. Függne attól milyen a családom, milyen az egészségem.. nagyon sok mindentől..
2020. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy családtag lenne a másik akkor.

Ellenkező esetben ilyet soha nem kérnek.

Filmekben jól mutat ez a fajta hősiesség, de a valóság más.

2020. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy "bizonyos kor" felett nagyon sok emberben előjön az időskori depresszió, a "minek vagyon én már?" életérzés. Nem csak olyanokban, akik egyedülállóak, hanem olyanokban is, akiket amúgy szeretetteljes család vesz körül. (nyugdijazás, házaspár halála, stb)


No most, egy ilyen gondokkal küzdő ember nem biztos, hogy képes objektiv döntésre. Akkor is feleslegesnek érzi magát, ha objektivan nem az.

2020. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem 6-os,attól függetlenül ezt engedélyezném.Csak mivel kicsit ez hasonlít ahhoz hogy rendelkezzem az életem felett,ezt lehet nem fogják hagyni.
2020. ápr. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!