Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól, hogy pattanásos vagyok...

Attól, hogy pattanásos vagyok lesz valaha párom?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és 4 éve pattanásos (nem kérek kioktatást, polom a bőröm és tényleg mindenféle diétát, gyógyszert, krémet kipróbáltam) és gy érzem, hogy emiatt nincs pasim. Szerintetek egy pattanásos lánynak sose lesz pasija? egyébként okos, kedves lány vagyok és az arcom is szép lenne ha tiszta lenne a bőröm. De már a házból sem szeretek kimenni a pattanásaim miatt és úgy érzem, hogy nem érdemlek meg egy srácot se....És nem, nem a tipikus jópasikra hajtok, hanem az okos, kedves srácokra.
2020. ápr. 5. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Keress fel egy bőrgyógyászt, aki tud segíteni.


Amúgy persze hogy lesz pasid, nem ezen fog múlni.

2020. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan merj kimenni a házból, ne legyen ez az akadály. A kövérek is ki mernek menni a házból, szóval nehogy már te ne merjél. Sok fiú vágyik olyan barátnőre, aki nem a külsőre megy, de velük csak akkor fog összesodorni az élet, ha nem a házban gubbasztasz. Sok sikert :)
2020. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Bőrgyógyásznál, hormon és allergia vizsgálaton voltál már?

Az okot kell megkeresni, hogy miért vagy pattanásos. Hogy akarsz meggyógyulni, ha még az okát se tudod, hogy miért vagy pattanásos?!


Biztosan fogsz kelleni egyszer valakinek. De addig, amíg masszív önutálatban szenvedsz és nincs önbizalmat, addig a párkapcsolat számodra lehetetlen küldetés.

2020. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Az exem is patis volt nagyon. Ő is nagyon okos, aranyos és vicces lány volt. Egyáltalán nem érdekeltek a patiai, egy normális fiú szerintem képes azt felfogni, hogy senki sem tökéletes. Nem mindenki felszínes, sokan képesek megszeretni azt, aki belül vagy, persze ahhoz először meg kell hogy ismerjétek egymást.
2020. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Voltam...minden hormonom rendben, allergiás nem vagyok semmire.

Most kezdtem 1 hónapja kínomban fogamzásgátlót(bőrgyógyász ajánlásával), de még ennek sem látom hatását...


Csak az a baj, hogy az önbizalmamon az segítene ha ezek elmúlnának...

2020. ápr. 5. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan, nem értem azokat a h..lye bőrgyógyászokat, akik fogamzásgátlót javasolnak pattanásra. Ez NEM arra való!!!

Menj el komolyabb kivizsgálásra, mert valami nem stimmel veled.


Miket eszel? Meg van a napi minimum 2 liter víz elfogyasztásod?

2020. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát 2 barátnőmnek is segített, szóval azért kivárom a 3 hónapot...hátha.


Egyébként megvan a napi 2 liter víz, van, hogy 3 is.Enni eszek mindenfélét, de a fűszeres, olajos dolgokat kerülöm.

2020. ápr. 5. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyász írta a krémet? Én is mindig nagyon pattanásos voltam, a bőröm most sem tiszta, sajnos mitesszeres, de már közel sem olyan vészes a helyzet. A drogériás vacakok semmit sem értek nekem, kb 27 évesen voltam vele először bőrgyógyásznál, 2 krémet írt fel, Duac gélt és valami másikat, aminek a nevére nem emlékszem, de csípett. Túlzás nélkül 2 hét után látványosan javult a bőröm. Kb. 2 éve egy antibio kúrát is kaptam, 2-szer 3 hónap, az még a mitesszereimet is eltüntette. Bár ez a tiszta állapot nem maradt meg, de jóval szebb már a bőröm. Férjem viszont pattanásosan ismert meg. :) Szóval lehet elérni pozitív változást, csak el kell fogadnod, hogy van az a bőrtípus, ami sajnos sosem lesz teljesen tiszta bababőr.
2020. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok. Én is nagyon pattanásos voltam kamaszként. Letettem a chipset, a sós magokat, az olajos dolgokat és havonta jártam (járok most is) kozmetikushoz. Illetve mivel fiú vagyok, nekem ugye kell arcszeszt használnom borotválkozáskor, így az is segít, mert fertőtlenít. Lehetőleg keveset érj az arcodhoz, főleg koszos kézzel. Moss gyakran arcot baba szappannal, 2-3 óránként, amikor eszedbe jut. Most úgyis otthon vagy, van időd rá. Esetleg ami segíthet - nekem segített - az az élesztő eszegetése. Nem kellemes az íze, de csipegessél belőle, de csak csínyán vele!


20/F

2020. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó én is duacot kaptam, de nem használt semmit:s zyneritet is használtam az se...egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom...itt a nyár, annyira szeretném elhagyni az alapozót is a melegben, de nem lehet, mert az ad önbizalmat....

Én a miteszeres bőrrel teljesen megelégednék, csak ezek a nagy, gyulladt, vörös, heget hagyó pattanások ne legyenek...

2020. ápr. 5. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!