Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagyobb üzletekben, hipermar...

A nagyobb üzletekben, hipermarketekben (Tesco, Auchan) jellemzően szoktak kora reggel árufeltölteni? Megéri nyitás után 1 órával menni (reggel 8), addigra kipakolják az aznap érkezett termékeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Te mikor voltál utoljára boltba? Nálunk már roskadásig vannak a polcok egész nap.
2020. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nem jártál még Budapest legnagyobb Tescojában, a Fogarasi Tescoban, ahol komplett polcsorokat vontak össze, akkora hatalmas a hiány.
2020. ápr. 6. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyitás után 1 órával pont jó lesz.
2020. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a spar, aldi és príma üzletekben voltak. Dugig volt árúval. Még élesztőt is vettem egy kockával, bár nem tudok sütni.
2020. ápr. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Te mikor voltál utoljára boltba? Nálunk már roskadásig vannak a polcok egész nap."


Én voltam az elmúlt héten reggel, dél után is boltban de az élesztő mind az Auchanban, tescoban, sparban stb és sorolhatnám mindenhol elfogyott. Mivel anyáinknak is mi vásárolunk nem ritkán járunk boltba de sajnos roskadásig nincs mindennel, tény hogy liszt már van. De egy k rva kalácsot nem tudok megsütni mert nulla, azaza ZÉRÓ élesztő van mindenhol.

2020. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, maximum arra tudok gondolni, hogy kirakják az aznapi árut, de nagy tételben felvásárolják ezeket. Csak nem értem minek? Pl az élesztő az romlik.
2020. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1

És szerinted az ország teljes lakossága abba a boltba jár ahova te, vagy ebben mi volt a logika? :D

Én pl elhiszem, hogy valahol már lehet kapni dolgokat, ettől függetlenül nálunk még mindig tök üres a bolt mire este odaérünk.

2020. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagy üzletekben folyamatos feltöltés van, éjszaka meg főleg. Kora reggel, nyitáskor találod a legtöbb cuccot, amiket éjjel pakoltak ki. Attól még, hogy akkor nincs nyitva, egyes alkalmazottak, pl. árufeltöltők dolgoznak.
2020. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!