Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire számítotok, a jelenlegi...

Mire számítotok, a jelenlegi helyzet ösztönözni fogja itthon az embereket az önképzésre, nyelv (ek) tanulására?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Akinek eddig is volt rá igénye, de valamilyen okból mégsem tette, azt talán. Akinek eddig sem volt igénye rá, azt nem.
2020. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. A lusta lusta marad, még talán rá is segít a helyzet, hogy eltunyuljon a többség
2020. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Álomvilágban élsz.

Egyébként miért cska nyelvtanulásra? Van rengeteg más terület, amin az ember képezheti magát.

2020. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyelvtanulásra pont nem a legjobb lehetőség hogy egyedül kell ülni otthon.
2020. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő,aki értelmes az rájön,hogy tényleg kell,és képezni fogja magát.

Főleg most,aki képzi magát az fent marad és tudja az életét irányítani megfelelően.

Aki nem az sajnos,csak kifogásokat fog keresni meg még jobban hárítja majd a felelősséget másra.


Önképzés nagyon fontos a túléléshez úgymond.

2020. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy százaléka most sem csak otthon ül tétlenül, hanem elég sokan bejárnak ugyanúgy dolgozni a munkahelyükre, otthonról dolgoznak vagy éppen tanulnak. Attól, hogy az ember otthon van, egyáltalán nem biztos, hogy több ideje van, sőt. Én például szívesen fordítanék több időt nyelvtanulásra vagy hobbikra, de semmi időm nincsen rá, mivel reggeltől-estig tanulok. A szüleim például mindketten bejárnak dolgozni, így nekik sem változott a napirendjük. Persze, van olyan is, aki például elveszítette a munkahelyét vagy szabadságon van stb., de rájuk tényleg csak azt lehet mondani, hogy aki akar az fog, aki nem az nem.
2020. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mo.-n nem.
2020. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

400ezer Ft egy villanyszerelő képzés.

Ha csak mondjuk a fele lenne már megcsináltam volna hitelből is..

Nyelvet tanulni meg minek? Tolmács nem lehet mindenki...

Én tudok németül azt lókakára sem megyek vele mert nincs hozzá valami diplomám.

Na most akkor meg minek?

Írnál nekem olyan állást amihez csak a német nyelvtudás elég?

Mert eddig én nem nagyon találtam max bedolgozás a telekomnak Debrecenben pl.

Kapcsolattartó meg üzletkötés amihez igazából lövésem sincs.

Nem nem akarok külföldre menni.

Már voltam...

Tehát a nyelvtanulás nem biztos, hogy minden.

2020. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!