Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén megtartják a...

Szerintetek idén megtartják a fesztiválokat vagy felesleges bérletet venni rá?

Figyelt kérdés
Most szeretnék a Campus fesztiválra bérletet vásárolni, de majd csak júliusban lesz. Sokan azt mondják inkább meg sem veszik, úgy se lesz belőle semmi, de azért júliusig millió idő van és mivel árulják a jegyeket valószínűleg ők is arra készülnek, hogy meg lesz tartva. Van itt olyan, aki mostanában vett bármilyen nyári fesztiválra jegyet?
2020. ápr. 8. 10:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Én is kivárok a fesztiváljegyekkel. Eddig 2 futóversenyt "buktam", most inkább kivárok. Bár az se biztos, hogy pár hónap múlva lesz fesztiválra pénzem.
2020. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
35%
Ha most meg is veszed és elmarad akkor úgyis visszakapod az árát.
2020. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy még ha szerencsés esetben le is megy a nagyja addig (annyira, hogy egyénileg kirándulgatni/mászkálni lehessen, meg kinyisson ez-az), ezekkel a fesztiválokkal és minden más tömegrendezvénnyel erősen ajánlott még jóideig várni, hiszen nagy a zsúfoltság és sok a külföldi ezen nemzetközi rendezvényeken, és a járvány alakulása pedig országonként eltérő.

Én csodálkozok is, hogy még nem jelentették be ezek (ide értve még: Volt, Sziget, Sound, és bár nem fesztivál de ide sorolható a F1-Magyar nagydíj is) elhalasztását/törlését.

2020. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
Úgy vélem, el fognak maradni.
2020. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem el fognak maradni.

- fene tudja, meddig tart a járvány

- ha már "vége" is, és vissza is lehet térni a normál életbe, nem biztos hogy egyből ajánlottak a tömegrendezvények

- még ha ajánlott is, nem hiszem hogy olyan nagyon sokan akarnának menni, erre a szezonra szerintem egyszerűen értelmetlen ilyen rendezvényt szervezni, kevés lesz az érdeklődő (mi is csináltunk volna egy kis rendezvényt munkahelyen még mielőtt korlátozások jöttek volna, de hamar elhalasztottuk mert sorra mondták vissza a vendégek, senki nem akart tömegbe menni attól függetlenül, hogy szabad lett volna)

2020. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudni. Egy pár fesztivált augusztusra halasztottak, akkor talán esélyes.
2020. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok. De ehhez is az kellene, hogy a vírus május végére-június elejére kitombolja magát, és hatalmas mennyiségben csökkenjenek a fertőződések. Utána júniustól fokozatosan oldani kezdhetnék a korlátozásokat, és így augusztusra talán eljuthatnánk oda, hogy tömegrendezvények is lehessenek. De ez sajnos azért is kevésbé valószínű, mert az átlagpolgárok jelentős része nem akar együttműködni, és elősegíteni, hogy minél előbb túllegyünk rajta. Lásd, a hétvégén is a parkokban meg a Balatonnál egymás hegyén hátán voltak.
2020. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%

Ez az idény offos. A húzónevek külföldiek, azok meg szerintem maradnak a seggükön, de ha koncertet is adnak max országhatáron belül. Azért még senki nem fog több tízezeret kiadni, ha nem jön el a kedvenc bandája. Természetesen ha meg is tartanak fesztiválokat, a műsorváltozás jogát a szervező fenntartják, szóval azért nem lehet vergődni, a szervező korreltségén múlik, hogy visszaadják e a pénzt.

Amúgy ha ha idén bárki szervez bármit azt csak hazai zenekarral érdemes és nagyon limitált létszámmal.

2020. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudjatok de ez már nagyon bosszantó, idegesítő hogy embereknek az a legnagyobb baja a jelenlegi helyzetben is , hogy nem tudnak fesztiválozgatni ... Komolyan ez a legnagyobb bajod ? Hihetetlen ..
2020. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
9: Mivelhogy engem elsősorban ilyen téren érint (plusz koncertek, kirándulások), így igen, ez a bajom.
2020. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!