Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik tirte történelmi...

Melyik tirte történelmi eseményt tartod kiemelkedőnek? Miért?

Figyelt kérdés
Többet is írhattok.
2020. ápr. 8. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tirték bejöttek, utána meg kimentek.
2020. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó,sajnálom,igazad van.

Telefonról írtam és nagyon gyorsan írtam és nem olvastam el a kérdést figyelmesen, mielőtt küldtem volna.

A kérdés az lenne, melyik történelmi eseményt tartod leginkább kiemelkedőnek?

2020. ápr. 8. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ősrobbanást. Az elég meghatározó eseménynek bizonyult.
2020. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nándorfehérvári diadal?
2020. ápr. 8. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest? Milyen léptékben?


Lehet vizsgálni egy település történelmét, egy népcsoport történelmét, egy kontinens történelmét, és van maga a világtörténelem, de ha elvonatkoztatunk az embertől, akkor van pl az élővilág története és a teljes kozmosz története...


Kérünk pontosabb körülhatárolást.


Amúgy meg, történelmi eseményeket eléggé értelmetlen összehasonlítani jelentőség szempontjából, mert mindig elérkezünk a "mi lett volna ha" kérdéskörhöz. Mi lett volna ha egy random csatát, vagy több random csatát a rómaiak nyernek, és nem a gallok. Vagy épp fordítva...

Ha valaki fel tudja mutatni az OKJ-s jósnő és alternatív-múlt látó oklevelét, akkor adok a szavára...

2020. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt ennyire leszűkíteni, rengeteget lehetne írni. Jézus tevékenysége, a Római Birodalom bukása, a francia forradalom, a két világháború. De nyilvánvalóan van még pár esemény amelyek ezekkel felérő súlyosságúak, de nem igazán gondolunk rájuk. Vagy azért mert időben annyira távol vannak tőlünk, vagy nem a nyugati világot érintik elsősorban és így kívül esnek a gondolkodásunkon.
2020. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!