Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te is 18 hónapig otthon maradsz?

Te is 18 hónapig otthon maradsz?

Figyelt kérdés

Aki szerint az az egy üdvözítő megoldás, hogy nem megy sehová, az ugye tudja, hogy ez csak akkor igazi megoldás, ha legközelebb akkor megy emberek közé, ha megkapta az oltást?

Anélkül senki se védett, ráadásul az immunrendszer minél kevesebb kórokozóval találkozik, annál gyengébb.

Kivétel az, aki már átesett a fertőzésen, és védett.

Nem lenne jobb minél előbb letudni az egészet?

A halálozási statisztikák azt mutatják, hogy semmivel se jobbak a túlélési esélyek, ha elhúzzuk.

Viszont a gazdasági válság annál mélyebb lesz, minél tovább tart ez az ücsörgés.

Olyat se ismerek, aki beteg lenne, vagy valakije kórházban van, ne adj isten elhunyt. Viszont több ismerősöm is mondta már, hogy annyira kilátástalan a helyzete, hogy lassan az öngyilkosság lesz az egyetlen kiút.

Ebből úgy számolom, hogy jóval többen fognak a válságba belehalni.


2020. ápr. 8. 15:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%

Végre valaki egyet ért!!! Köszönöm


az osztrákok is május 1tol nyitnak ujra mindent pedig az ő gazdaságuk messze jobbb mint a mienk! Mégsem kockáztatják.


Meg vaalki azt szajkózza nekem maradj otthon ! Leütném 😀

Nekem is kényelmesebb lenne de munka nélkül nincs pénz 😊

2020. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

Eddig se maradtam otthon, nem tehetem meg :)

Aki akar maradjon, kevesebb dugó lesz a pesti utakon...

2020. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Meg én gondolkodtam minden irigység nélkül ennyi milliomos országa vagyunk? Akiknek otthon ülve is terem a pénz ? Azért az emberek nagyresze muszajbol megy.
2020. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szuper lenne, ha megtehetném akkor igen, otthon maradnék addig.

Nem szeretném "letudni", a párom is és én is valószínű hogy veszélyeztetettek vagyunk, és mi segítjük még a nagyszüleimet is, akik szintén veszélyeztetebbek.

Szóval én személy szerint IGEN, szívesen itthon maradnék amíg nem lesz gyógyszer és/vagy oltás.

(Amúgy én ismerek pár fertőzöttet, nem ritka egyáltalán.)

2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Ezt már máshol kifejtettem.


A britek felvázoltak 4 lehetséges kezelési módot a jelen helyzetre.

Az első 2 ponttal értek egyet egyébként.


1.megszakított izoláció. Egyes területeken lazítanak a társas szabályokon, másutt megtartják. Aztán ahol lazítottak, ott ismét szorítanak, ahol szoros volt ott engednek. Olyan húzd meg ereszd meg játék



2. A kevésbé veszélyeztetett csoportok hadd menjenek, a veszélyeztetett emberek izolációban maradnak.



3.tesztelni mindenkit. Nem tudsz egyidőben mindenkit tesztelni. Lehet az első teszted negatív, de találkozol olyannal akit még nem teszteltek, és tünetmentes, és lefertőz.



4.kivárni míg lesz ellenszer. Képtelenség. Addigra bedől minden.

2020. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig nem értitek, hogy a "maradj otthon" nem azt jelenti, hogy dolgozni, vásárolni se járj? Az olyan esetekről szól, ami miatt a Velencei-tó környékén meg a Balatonnál lezárják a közterületi parkolókat, mert a hétvégén ellepték őket a kirándulók és attól tartanak, hogy az ünnepek alatt is ez lesz.
2020. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én itthonról dolgozok, úgyhogy a munkámból van pénzem ugyanúgy, mint eddig. Sok ember teszi hasonlóképp, vagy szabin/táppénzen vannak.

2020. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%

7

Munkák nagyobb része nem végezhető otthon és szabi is elfogy egyszer ....

ez nem járható út xsak egy ideig.

2020. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

#8

Persze, ezt tudom, csak gondoltam leírom, hogy sokan például így tudnak otthon maradni, nem feltétlenül arról van szó hogy olyan kő gazdagok. :)

2020. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"2. A kevésbé veszélyeztetett csoportok hadd menjenek, a veszélyeztetett emberek izolációban maradnak."


Ezzel a ponttal az a baj, hogy sok kevésbé veszélyeztetett él együtt olyannal, aki veszélyeztetett. Náluk hogyan lehet megoldani, hogy izolációban maradnak?

2020. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!