Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A postáson miért nincs se...

A postáson miért nincs se kesztyű se maszk?

Figyelt kérdés

A mai nap olyan lebszást kapott tőlem, megmondtam neki, hogy mégegyszer így nehozzon levelet.


Azzal a kezével adja nekem oda a tollat amivel ezelőtt kitudja hány ezer embernek a levelét fogdosta össze. A leveleket is úgy adta oda. megfogja a koronás ember a papírt, aztán a postás, aztán én. hát nagyszerű. 38-an meghaltak. ez nem elég indok, hogy viseljünk maszkot és kesztyűt? És ezt nem csak a saját érdekünkben tesszük.


Még ha nem is kap, legalább vegyen magának gumikesztyűt.


Ez most komoly?


2020. ápr. 9. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Beelgondoltal ha többszáz kuldemenye van és mindig cserélne hány kesztyű kellene naponta neki?? Ha meg nem cseréli mindig akkor nincs értelme hogy rajta van...
2020. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha felvesz egy gumikesztyűt, és ugyanabban a kesztyűben csinálja végig a napot, az mennyivel jobb? Csak mert valószínűleg ez lenne belőle...
2020. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy fel sem kellett volna vinnie a levelet.


[link]

2020. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy ahonnan jön a levél, ott sterilen kezelik, meg a postán úgy válogatjàk? Egyébként meg intézd elektronikusan a papír ügyeid, ha ennyire zavar
2020. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A maszknak lenne értelme (ha véletlen fertőzött, ne fertőzzön végig mindenkit, hiszen sok emberrel találkozik). Jó lenne, ha a munkáltató biztosítana nekik legalább sebészi maszkot. A kesztyűnek nem, hiszen nem tudna minden egyes levél után váltani. Ugyanígy nem lenne életszerű minden két lakás között kezet fertőtlenítenie (nem maradna bőr a kezén). Beviszed a levelet, ha sürgős, kibontod, elteszed, aztán kezet mosol. Probléma megoldva (feltéve, hogy maszk hiányában nem köhögte rád az ellenséget).
2020. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

jó, a kesztyű nem fontos, hiszen azon is ugyanúgy rajta lesz a vírus...


de a maszk??

2020. ápr. 9. 12:53
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
A maszk is csak arra jó, hogy azt hiszik, csinál valamit, használni nem használ semmit.
2020. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom, TE kesztyüben meg maszkban vetted át a levelet töle!
2020. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3.! Melyik hétfőtől? Nekem nem egyértelmű. 75 éves anyámhoz simán felment a postás, pont hívásban voltam vele, mármint anyuval, tehát láttam: ott dumált a lakásban kb. 10 percet. Mondtam neki utólag, hogy egyikőtök se normális.

Azért az jó,hogy meghozták ezt a változtatást. Köszi az infót. Át is mentem hozzá lefertőtleníteni a kilincset, mert kesztyűben volt, de ha mindenhová ugyanabban megy, akkor ez a védekezés kb. olyan, mint halottnak a csók.

2020. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miután átveszed, kezet mosol, mivel úgy is otthon vagy.
2020. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!