Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember akinek...

Létezik olyan ember akinek egész élete egy szerencsétlenség és semmi jó nem történik vele?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen sztorikat, ismertek ilyen embereket vagy bármi? És most nem az önsajnáltatós emberekre gondolok hanem akiknek télleg az egész életük szószerint egy szívás. Az ilyen emberekkel mi lesz akiket állandóan valami stressz ér? Lehet így élni?

2020. ápr. 10. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én ismerek egy idős nénit. Aki sok mindent túlélt, megélt. Végigdolgozta az életét és most kb. 80.000ft-ból éldegél havonta. A fia alkoholista és ott lakik a nénivel, nem tud vele mit kezdeni. Mindezek ellenére, több élet és jókedv van ebben a 80éves néniben, mint sok fiatalabb emberben, akiknek kb. semmi problémájuk. Szerintem alkat kérdése is, hogy a megpróbáltatásokat ki hogy viseli.
2020. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Engem például semmi különösebb atrocitás nem ért, mégis pánikbeteg vagyok, ebből adódóan csomó dolgot nem merek megpróbálni, megcsinálni, mert már a gondolatától is megöl a stressz. Ez nagyban megkeseríti az életemet.
2020. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Ismerek ilyen embert: sokszor rossz dolog éri, több esetben maga keresi a bajt, de szerencséje van több esetben. Mi lesz vele? Semmi lényeges, egy kisstílű, rém egyszerűen unalmas életet él.
2020. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém ilyen. Szerencsére egyszer véget ér majd a létezésem.
2020. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, mert mindenkivel történnek jó dolgok is és rossz dolgok is. A szerencse forgandó.
2022. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!