Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hetek óta nincs nyitva egy...

Hetek óta nincs nyitva egy szórakozóhely sem, sokan pedig nem vagyunk introvertáltak (antiszociálisak), akiknek elegendő az, hogy a 4 fal közt legyenek. Miért kell ez a kijárási tilalmasdi?

Figyelt kérdés
No offense, de a halottakat nézve a legtöbbje nem nagyon élt volna pár évnél többet amúgy sem, felesleges miattuk mindent leállítani..
2020. ápr. 10. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
annyira buta vagy mint a s*gg
2020. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Láttad a koronavirus.gov.hu oldalt, hogy milyen betegségeik voltak?..
2020. ápr. 10. 22:26
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Introvertált az nem antiszociális, amúgymeg az 1es jól írja.
2020. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
#3: Biztos valami agyatlan tizenéves aki nem fogja fel mi megy a világban. Félelmetes hogy mennyire buták egyesek. A szavak jelentésével sincsenek tisztában.
2020. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Téged sem az eszedért szeretnek, igaz?

Egy értelmes ember (még csak felnőttnek sem kell lenni) nem hisztizik amiatt mert nem tud elmenni bulikázni. Irigylem a problémáidat egyébként...szánalmas pocs.

2020. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem legalább van életem, ami alapesetben nem a 4 fal között történik. 30 felett majd bánhatja az ember amikről lemaradt, azelőtt kell kiélvezni az életet :D
2020. ápr. 10. 22:46
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
jól van büszke lehetsz az életedre, de attól még nem kéne másokat lehordani te idióta
2020. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Atya ég, de nem vagy szàzas. Nem hiszem el, hogy vannak olyanok mint te! Miattatok simán lebetegedhetne a fél ország, abba is sz.arnátok bele.

Szerinted az ideiglenes karantèn előtt senkinek nem volt élete? Te komolyan ekkora debil vagy?

2020. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

1: az introvertált az nem antiszociális, de még csak nem is aszociális.

2: engem is zavar a bezártság, de lehetne annyi eszed, hogy belásd, hogy mi a fontosabb most. Ha labor vagy fogorvos miatt méltatlankodnál, azt mondom, oké. Ha azért, mert nem találkozhatsz szeretteiddel, az is. De ez nem hiszti tárgya.

3: nincs tilalom, csak korlátozás. Ha nem bírsz a valagadon maradni, menj. Csak nem lesz hova és lesznek következményei

2020. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

“ Hát nekem legalább van életem, ami alapesetben nem a 4 fal között történik.”


Szerintem nem az mutatja, hogy “élsz”, hogy egy értetlen hülyegyerek vagy..

2020. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!