Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A sorkatonaságban milyen...

A sorkatonaságban milyen szivatások voltak?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy a sorkatonaságban mindenféle szivatás volt de nem értem mit értenek ez alatt. A sorkatonasági gyakorlatokat gondolnak ez alatt mint pl a fekvőtámasz stb? Na meg hogy általában a tisztek a kezdőket de ezt sem értem. Sorkatonaságban 18-19 éves gyerekek mentek a tisztek meg már felnőttek voltak így olyan nehéz feladatokat csak nem adhattak gyerekeknek. Más módon meg pláne nem bánthat egy felnőtt egy gyereket. Na de azért megkérdezem mik voltak a legdurvább szivatások és konkrétan mit értenek ez alatt mert valaki egyszerb azt írta nem a gyakorlatokat.

2020. ápr. 10. 23:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
22%

Alvás közben kivertük és a szájára kentük.

Reggel mikor kapargatta az arcát azt hitte, hogy takony. Fetrengtünk a röhögéstől.

2020. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
De első én most komolyan kérdeztem... Tényleg nem tudok mi volt ott ezért jó lenne ha leírnátok. Amúgy a katona gyerekek A 18-19 éves kezdők szivatták egymást? Vagy a tisztek a kezdőket? Konkrétan a helyzeteket is írjátok le! Mármint hogy tisztek a kezdőket vagy hogy hogy volt pontosan. De tényleg omoly válaszokat ha lehet...
2020. ápr. 10. 23:32
 3/43 anonim ***** válasza:
79%

Miből gondolod, hogy az #1-es viccelt?


Ilyesmik voltak. Mai szemmel picit durva, de nem életveszélyes szivatások.

2020. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy durva szivatások voltak de azért ez... Na meg mások azt állították hogy a tisztek szivatták a kezdőket nem a kezdők egymást. Egy tiszt meg mit tehet? Maximum nehéz feladatokat adhat. De 2-es ha tudsz ilyen helyzeteket írj és írd le hogy tisztek vagy kezdők vagy kik szivattak kiket. De azért azt amit az első írt kb elképzelhetetlennek tartom.
2020. ápr. 11. 00:00
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Ne tartsad, első is egy homár, és kiélték abnormális vágyait egy mit sem sejtő besorozotton. Az ilyen sz@rok később sikeres emberek lettek, bármit elértek mert undorítóak.
2020. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nagyapám volt katona, be kellett menjenek egy terembe. Középen megállt az őrmesterük, ők pedig körülötte kellett fussanak. Közben elgázosították a termet, és kiadták a parancsot, hogy gázálarcot fel, miközben nem lehetett megállni. Jó 5 perc után elkezdték szólítgatni a katonákat, hogy a maga csövét ellőtték, csavarja át a szelencét közvetlenül a maszkra. Aki nem volt elég gyors, azt úgy kellett kivinni, mert összeesett a gáz miatt.


Ennyit arról, hogy nem bánthatták őket.

2020. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a feladatokon kívül mással nem bánthaták őket. Na de ha ez elővolt írva mint kötelező gyakorlat akkor a tiszteknek kötelező volt ezt csinálni. Amúgy 4es vagy 5ös ezeket a tisztek csinálták vagy nem?
2020. ápr. 11. 01:16
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem mondta hogy a tisztek szivattak. Szokas szerunt azok szivatjak egymast akiknek pont hogy tamogatni kéne. Tehat a szivatasok nagy resze az egy korletben elok kozt zajlottak. A tisztek bejöttek reggel 8kor elmentek max f5kor. Ok tettek az egeszre. A szivatasok ez idoszakon kivul tortentek. Ajanlom az iskola a hataron c konyvet.
2020. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Na jó de pontosan milyen szivatások voltak? Miért nem jelentették ezeket valakinek? Na de írjátok le konkrétan mik voltak és hogyan! Na és hogy miért nem tett panaszt senki? Ők hogy kommunista rendszer meg minden de azért valami határnak akkor is kellett lenni... Akkor írjatok akár olyanokat mint az első bár elhinni nem igazán tudom de azért írjátok le hogy konkrétan hogy volt és miért nem tudtak ez ellen tenni! Minél többet írjátok!
2020. ápr. 11. 12:34
 10/43 anonim ***** válasza:
4%
szimplán csak érdekel a téma, vagy izgatja a fantáziádat?
2020. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!