Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te elmondanád az igazságot az...

Te elmondanád az igazságot az exednek sok év után?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele, mert voltak bizonyos függőségei. Már nem bírtam tovább, hogy semmit sem csinál, csak fekszik, meg gépezik egész nap. Miután elhagytam, mindenkinek játszotta az áldozatot, hogy megcsaltam, mekkora kurvä vagyok, stb, még a függősége kialakulásáért is engem tett felelőssé. Semmi közöm nem volt hozzá azon kívül, hogy próbáltam segíteni neki, hogy abba tudja hagyni. Ezeket szeretném szépen elmondani neki, mert 6 éve nyomasztanak. Úgy érzem, azok után, amin keresztülmentünk együtt, nem ilyen gusztustalan bánásmódot érdemeltem volna, még akkor sem, ha én szakítottam vele. Egyébként azóta összeszedte magát, tanult, dolgozik. Szeretném tisztázni vele a dolgokat. Nem volt rá lehetőség akkor. Megtegyem?

2020. ápr. 11. 04:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Az ex azért az, mert már vége. Nem kell velük lelkizni, meg moziba járni, lefeküdni meg pláne nem.
2020. ápr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyiket se akarom vele, szeretném megmondani neki, hogy a jó édes anyját. Ennyi.
2020. ápr. 11. 05:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már minek? Szerintem te rohadtul nem érdekled- ezáltal a véleményed sem.
2020. ápr. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És annak mi értelme lenne, ha megmondod neki? Azt hiszed attól megnyugszik a lelked? Aligha. Ahogy az első is mondta azért ex mert már vége van. Kész passz vége. Nincs tovább. Enged el ezt a problémát és lépj tovább, különben magadnak teszel rosszat mert belülről felemészt.
2020. ápr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Max képenröhögne és ezentúl azt terjesztenl,hogy "né még minidg rám viszket neki, ha 6 év után is én járok a fejében, mekkora faxa csávó vagyok, de nekem nem kell most sem". Akkor kellett volna megmondani-bár az értelméig akkor sem jutottál volna el egy ilyennek-most már értelmetlen, sőt, magadat aláznád vele.
2020. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A helyedben en sem tennem.

Lathatoan egy sz.ralakkal voltal egyutt, halasnak kene lenned, hogy vege.

Ki tudja, lehet, hogy azota a 6 ev alatt meg melyebbre sullyedt, agyilag total megborult, es meg radtamad, vagy eletceljanak fogja venni hogy tonkretegye az eletedet.

Egy szemelyes tipp a sajat tapasztalatombol:

Ne becsuld ala az embereket, sajnos nagyon NAGYON sok az elmebeteg fazon.

Orulj, hogy vege, es lepj tovabb.

2020. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki magadból minden keservedet, gondolatodat levél formájában, ez önmagában is szokott segíteni.

Aztán ha ez nem elég, akkor küldd is el és tényleg zárd le az egészet!

Nem akarlak megbántani, de 6 év alatt még egy halálesetet is fel kell tudni dolgozni, nem egy szakítást egy trágya alakkal. Ha nem megy, akkor vannak erre orvosok.

2020. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem! Minek? Őszintén szólva én ennél kevesebb idő alatt még a szülinapját és az évfordulónk dátumát is elfelejtettem, nemhogy ilyeneken rágódjak!

Én is láttam üzenetet, amiben anyukámnak azt írta, hogy megcsaltam, pedig nem! Ki tudja még kinek mondta ezt vagy ki tudja mit. Érdekelt bármikor is? Nem.

2020. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Minek? 6 év után már illett volna ezen túltenned magad.

Mindenkit ér igazságtalan bánásmód, mindenkiről terjesztenek h-lyeségeket, de nem minden érdemel meg egy háborút. Hagy a p-csába, és tedd túl magad rajta, mert 6 év után sok minden, köztük ez is elévül.

A párod lehet, hogy tök másik ember és minderre már rég ráébredt ő is. Ha meg nem változott, akkor csak még jobban beleásod magad a nyomorodba.

Ha hozzám jönne valamelyik exem 6 év után ilyennel, én nagyon kínosnak érezném.

2020. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!