Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is csak olyan emberekkel...

Ti is csak olyan emberekkel szeretitek körbevenni magatokat, akik szeretnek ès támogatnak?

Figyelt kérdés
Én már többször tapasztaltam, hogy bármilyen környezetbe kerül az ember, látszólag mindenki kedves vele. Viszont ez csak a látszat. Az emberek hajlamosak ìtélkezni, pletykákat terjeszteni, negatìv szìnben tüntetni fel a másikat, lehúzni. Igazából a saját életük csapdàjába estek. Én arra gondoltam, hogy innentől kiszűröm az ilyen embereket, csak a saját életemre koncentrálok, ahogy eddig is.
2020. ápr. 11. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ki szeretné olyan emberekkel körül venni magát, akik nem szeretik és nem támogatják?
2020. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Először mindenkivel kedves vagyok, de amint látom hogy nincs viszonzás, leépítem. Volt már hogy kihasználtak, nem követem el mégegyszer ezt a hibát.
2020. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt szeretném, nagyon vágyom rá. Gondolom önismeret, emberismeret és annak a függvénye, hogy belül rendben legyen az ember magával. Bár manapság nem egyszerű dolog közösséget építeni, sokan elmenekülnek a digitális világba...
2020. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed.

De szerintem ebbe az ördögi körbe mindenki beleesik, hiába is védekezik. Pl.: tuti érdekli az egyik embert, hogy mi történt a másikkal, és máris elindul a pletyka:).

Én a magányt szeretem, nem szeretek emberek közt lenni, mert lehúznak.

2020. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az emberek hajlamosak ìtélkezni, pletykákat terjeszteni, negatìv szìnben tüntetni fel a másikat, lehúzni."


Sokan kifejezetten ebben érzik jól magukat. Érdekes a pszichológiája, egyfajta csoportos védekezés azzal h mindent és mindenkit támadnak, elpusztitanak, igy ők nem szenvedhetnek sérülést, de eleve ugye sérültek és gyengék.

2020. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam már közösséget pletykagenerátorok miatt felbomlani, illetve elég ehhez egy ember is, ha kellően rosszindulatú és ha erre kellően fogékonyak.
2020. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!