Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van minden éjjel rémálmom?

Miért van minden éjjel rémálmom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem egészen pontosan nekem vannak rémálmaim hanem barátnőmnek viszont ha így teszem fel a kérdést több ember eléri szerintem. Lényegre térve barátnőm kb minden éjjel rosszakat álmod, rémálmai vannak. Kezdjük ott hogy a saját temetését megálmodja hogy a családja ott áll és sírnak utána, többször is volt ilyen álma. Aztán többször is volt hogy azt álmodta hogy egy magas épület tetejéről leugrik és zuhan. A temetős álom elvileg a hosszú életét jelenti ahogy utána olvastam, a zuhanás meg hogy akkor esik mély álomba elvileg de aztán nemtudom ez mennyire igaz. Azt mondja nekem hogy valaki rosszat akarhat neki vagy hogy üldözi valaki és ezért van minden éjjel rémálma, sajnos nemtudok neki segíteni ebben mivel nekem utoljára óvodába volt max rémálmom. Szavakkal és a nyugtatással sajnos nem megyek sokra, bármilyen kommentet szívesen fogadok csak múljanak el a rémálmai a barátnőmnek.

2020. ápr. 11. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szoktam minden gonddal rögtön a pszichológussal jönni, mert nem hiszek túlzottan bennük. De ez esetben tényleg hasznos lehet!
2020. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is történt már,hogy olyan érzésem volt,mintha zuhannák.

Szóval ez a ''mélyálom'' lehet valós.

Bocsi,csak ennyiv tudtam szolgálni,segíteni.

2020. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnéz alvás előtt a szívének kedves filmet, akkor is ez van? Talán lehet, hogy akkor az alvás előtti utolsó benyomással kapcsolatosan fog álmodni. Ki tudja... Csak tipp.
2020. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy sokéves időszakom, amikor rendszeresen az álmodtam, hogy üldöznek és meg akarnak ölni. Volt olyan is sokszor, hogy nem is láttam az üldözőmet, de tudtam, hogy a nyomomban van. Ha meg épp nem üldöztek, akkor világvége jött, és garantált volt, hogy megpusztulok. Olyan álmom is volt, amiben meghaltam.

Végül is az összes ilyen álmom amiatt volt, mert soha nem mertem kiállni magamért, hagytam, hogy elnyomjanak - a családom, a barátaim, meg mindenki más. Amikor aztán a való életben kezdtem összekapni magam és határozottabb lettem, utána már ezek az álmaim is kezdtek megváltozni. Többször is szembeszálltam az üldözőmmel, volt olyan, amikor meg is öltem. Aztán szép lassan elmaradoztak az ilyen jellegű álmaim, ahogy az életem is helyrezökkent.

2020. ápr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvas túl sokfajta hírforrásból a koronavírus-járvány okozta VILÁGVÁLSÁGRÓL???


Ilyenkor én is álmatlanul forgolódom, illetve mélyebb alvás után POKOLI lelkiállapotban ébredek fel...


Március 16. előtt is voltak rémálmai - vagy inkább csak azóta? (Szokott-e a családjában valamelyik családtag imádkozni Érte?)


Nagyszülei élnek még? Szülei milyen Istenképpel rendelkeznek a hétköznapokban? Példamutató-e számára a felmenőinek együttélése/házassága?


Tanul vagy dolgozik? Ha még iskolás (középiskola, felsőoktatás) akkor nem az érettségire való felkészülés nyomaszthatja? Érdemjegyektől félhet, teljesítménydrukkal küzdhet, ezekre tippelnék...

2020. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!