Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek, mi ez?

Budapestiek, mi ez?

Figyelt kérdés

Több ismerős is megosztotta facebook-on, hogy a helyi polgármester arra kéri a turistákat, hogy most ne menjenek, de a járvány után szeretettel várnak mindenkit.

Több település, kisebbek, nagyobbak, a miénk is.

Minden egyes!!! megosztás alatt háborog valaki (más-más, nem ugyanazok), hogy mekkora bunkóság, hogy elzárjuk előlük a videket, nem mehetnek ki a zöldbe, és jó, de ők meg lezárják Budapestet a vidékiek előtt.

Ez az okosság honnan indult?

Most eltekintve az alap szitutól, hogy kijárási korlátozás van.

Olyan is hisztizik, akit tavaly tavasztól őszig nem tudtunk rávenni, hogy jöjjön el, mert "-messze van, és nincs ott semmi".

A határokat is lezárták előletek a szomszédos országok. Akkor ugye, a járvány után se kell jönniük a külföldi turistáknak?

A vidékiek pedig most nem (sem) bulizni, múzeumba mennek, hanem dolgozni. Nem lehet, hogy hiányozna az a pàr tízezer dolgozó? Boltos, nővérke, kukás, orvos? Szerintem szívesebben lennének otthon.

Mire jó ez a dedós hiszti?



2020. ápr. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Lezárták Budapestet csak a vidékiek előtt? Wow ez nekem új. Hogyan csinálták?


Aki nem tudott akkor elmenni most van rá ideje. Ez baj?

2020. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Lezárták Budapestet csak a vidékiek előtt?"


Nem, pont fordtva, a vidéki kirándulóhelyeket zárták le sok helyen, van olyan hely, ahol az egész települést lezárták.

2020. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Idióták mindenhol vannak, nem csak Budapesten. Én budapesti vagyok, de nem hőbörgök, hogy lezártak pár vidéki települést. Szerintem helyes lépés volt. Értelmes ember most ha csak teheti, otthon marad.
2020. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura, hogy több poszt alatt, több embertől, ugyanazt a butaságot olvasom. Gondolom, van valami forrása. Ez érdekel.
2020. ápr. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!