Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért tanulsz a párodtól mert...

Azért tanulsz a párodtól mert megpróbál tanítani és megváltoztatni téged, vagy azért mert inspirál az ahogy él és amit gondol?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt a kérdést es kíváncsivá tett. :).
2020. ápr. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyik sem.
2020. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem tanulok a páromtól, mert nincs mit és eleve nem a gyereke vagyok.

Nem értem, honnan szeded ezt a butaságot, hogy bárkit ia a párja tanítana!

2020. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Azért tanulok a páromtól, mert látom, hogy ő is ugyanilyen gödörből jött ki mint amibe én vagyok. A nyitottsága, lazasága csak előrébb vitte eddig az életben őt. Én hasonlóan introvertált vagyok, mint ő volt, de úgy érzem ideje kibontakoznom.

Azért tanulok tőle, mert ő érti a törit én pedig totál hülye vagyok belőle, és segít nekem készülni ezáltal az érettségire.

Azért tanulok tőle, mert inspiráló személyiség, és csak felfele húz az életben.

Azért tanulok tőle, mert fontos számomra, és számítanak nekem az elvei.


De nem akar megváltoztatni... egyik elvét se erőltette eddig rám, csak megmondta, hogy hogyan tudnék jobb benyomást elérni, hogyan tudnék jobban állni hozzá a dolgokhoz. Minden más rajtam múlik.

2020. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Épp ezért tettem fel, mert én us annak tartom.

Olvastam valahol és kíváncsi voltam nektek mu a véleményetek erről.

2020. ápr. 13. 09:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam én is, amit a 9 01-es írt :)
2020. ápr. 13. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt még párom, de a környezetemben lévőkből kiindulva a tanítás, és az inspirálás lenne a fontos. (F)
2020. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!