Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan Nő, aki erősportot űz,...

Olyan Nő, aki erősportot űz, vagy ilyen sportba belekezd, mi motiválja ilyen kemény, nagy erőt igénylő tevékenységre?

Figyelt kérdés

Erőemelésre gondolok.

Alakformálás a cél vagy a képességek határainak feszegetése, vagy az az erő, amire így idővel szert tesznek, annak érzete a motiváció?



2020. ápr. 13. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan az a motivációjuk mint a férfiaknak.
2020. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. De olyan erősek mint egy férfi, ezt hogyan élik meg vajon? Bár átlag férfiakra gondoltam ez esetben.
2020. ápr. 13. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Valószínű kisebbrendűségi komplexus a motiváció.

Eleinte csak formás popsikát akar, majd havercsaj felajánl neki lazább szereket, majd a végére már keményen szteroidozik.

Nők szteroid nélkül képtelenek férfiakhoz hasonló formát hozni.

Gyereke, normális menzesze sosem lesz, ha abbahagyja az egészet, kb ott írta le magát az életről.

Cukor, pajzsmirigy problémák, elhízás, stb.

2020. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a fizikai erejükre gondoltam, mert vannak nagyon csinos, sportos alkatú erőemelő Nők, akikröl nem is gondolná az ember, milyen erősek.
2020. ápr. 13. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Erősnek lenni jó érzés, a nagyobb és nagyobb súly motiváló, kellemes mellékhatásként pedig csodás izomzatom lesz. Bár én még csak kezdő vagyok erőemelés terén.

24/L

2020. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!