Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinàljak a koronavírustól...

Mit csinàljak a koronavírustól rettegő rokonaimmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjem szülei és nagyszülei egész nap a híradót nézik vagy a netet bújjàk. Index,origo és tàrsai... Minden nap 3x felhívnak és elmondjàk ugyan azt,hogy ne menjünk sehova. Közben pedig mi vàsàrolunk be nekik,megyünk helyettük postàra,patikàba intézzük a dolgainkat. Munkahelyeink àtmenetileg szünetelnek. Mi lesz velül,ha megtudjàk,hogy új melóhelyre megyünk majd? Mi nem tudunk hónapokig és évekig a lakàsban bújkàlni. És teszem hozzà nem is szeretnénk. Mi nem félünk. Nagyon egészségesen tàplàlkozunk,sokat sétàlunk egy nap. Amikor megtudjàk,hogy elmentünk sétàlni egy tényleg teljesen kihalt részre,akkor is pànikba esnek,hogy de ugye volt rajtunk szàjmaszk meg kesztyű,ugye? Minek venném fel egy olyan sétàra,ahol ha meg is fordul egy ember,akkor is 20 méterre megy az utca màsik oldalàn. Kezdenek idegesíteni. Nem lehet ezt hónapokon,éveken àt csinàlni. Ők meg beszippantotta a média horror. Szerintetek hogyan adagoljuk be nekik,hogy új munkahelyre megyünk hamarosan,ahol több tíz kollégàval leszünk egy helyen? Komolyan nem normàlis màr,amit csinàlnak. Boltba szoktunk menni,patikàba meg sétàlni tök kihalt részekre. Erre folyton azt hallgatjuk,hogy mi mennyit màszkàlunk. Bocsànat,ha nem akarok hónapokat itt ülni és vàrni,hogy lesorvadnak az izmaim. Ti hogy bírkoztok meg a pànikolós rokonokkal? Bocsànat,ha rossz a kategória. Szép estét Mindenkinek :)

2020. ápr. 14. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ignoráld őket.
2020. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szívem szerint ezt tenném. Mondtam màr nekik,hogy nem szeretnék a témàról beszélni. De ez körül forog nekik most a vilàg.
2020. ápr. 14. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne beszélgessetek velük, csak akkor mikor felviszitek hozzájuk a bevásárolt dolgokat.

Szüntessétek meg velük a kontaktot. Nem kötelező velük napi szinten beszélni.

Sajnos, az ő agyukat már átmosták, bepánikoltak. És mivel idősek, mindent elhisznek.


A mi családunkban szerencsére nincs ilyen súlyos eset.

Egyik nagyszülő se él már.

Apukám és párom apukája, meg annak élettársa nem félnek. Immunrendszert kell erősíteni, pont.

2020. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy vélem,hogy az immunrendszert kell erősíteni. És az,hogy otthon ülnek 0-24 semmit nem mozogva,nap nem éri őket nem túl jó. Idegeskednek,eszik a sok szemét kajàt aztàn nekünk okoskodnak. Fu,nagyon fàrasztó.
2020. ápr. 14. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Ment mind a kettőtöknek a zöld :)
2020. ápr. 14. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha totál 100% lenne, hogy csak az immunrendszert kell erősíteni, meg a napocska, c vitaminocska elég lenne, sokan nem paráznának.
2020. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Apropó "immunrendszer ersítés".


[link]

2020. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#6

Az országunk legnagyobb része egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat, az egyik legelhízottabb ország vagyunk Európában és rengetegen szenvednek krónikus és daganatos betegségben.


#7

444 😂😂😂 ugye csak viccelsz? Ilyen oldalakról tájékozódsz? Vicckategória, álhírgyáros oldal.

2020. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
8-as, és? Én tök egészségtelenül élek, nem mozgok semmit, és életemben 2x voltam lázas, tartott mindegyik addig, míg be nem ültem egy kád hideg vízbe.
2020. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne csinálj velük semmit!

Egyszerűen csak mondd meg nekik, hogy mossák ki a kenyeret mielőtt megeszik.

Ez az egész a túlzott globalizáció ellen megy korona név alatt.

Semmivel sem különb mint bármelyik másik vírus.

Mivel az egész világot meg lehet figyelni, így soknak hangzik a sok halott...

De úgy őszintén mondom, hogy eddig a környezetemben senki sem halt meg vagy volt szüksége lélegeztető gépre, pedig senki nem hord gumikesztyűt meg maszkot.

Én nem vagyok hajlandó megváltoztatni az életvitelemet mivel már amióta megszülettem azóta harcolok minden féle vírussal és hát eddig egész jól ment...

Azon kívül mivel járok dolgozni minden nap látom az öregeket lófrálni és ugyanazokat szóval még ők sem estek ágynak.

2020. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!