Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a tomboyok-ról?

Mit kell tudni a tomboyok-ról?

Figyelt kérdés
a tomboyok miért öltözköznek fiú ruhába és miért néznek ki fiúkénet? nem szeretnek lányok lenni, le szeretnék tagadni hogy lányok?
2020. ápr. 15. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy időben így öltözködtem, és időről időre visszatérek ehhez a stílushoz.

Ennek az előnye, hogy nagyon kényelmes, nem kapok kéretlen figyelmet a másik nemtől, és jól érzem magam, mert takarva vannak az előnytelen részeim.

Nem minden tomboy néz ki fiúnak, és nem mindegyik leszbikus, vannak hetero, biszex, meg egyéb szexuális beállítottságú tomboyok. Általában lánynak érzik magukat, de néha ez a transzneműség előkapuja (mint mondjuk amikor a meleg ember először biszex ék vallja magát). A tomboyságnak nem feltétele a rövid haj, hosszú hajjal is lehet annak lenni, és vannak tomboyok, akik sminkelnek is, így nem hinném, hogy fiúnak tűnnének.

A tomboy sokaknak divatirányzat, másnak életstílus. Pl vannak lányok, akik élvezik, ha fiúsan, androgün módon öltöznek, vagy csak azért teszik, mert manapság ez divat. Mások mindig is fiúsak voltak személyiségre: fiúkkal barátkoznak, kockák, fiús sportot űznek... stb, ezért természetes nekik, hogy a külsejük sem nőies.

Remélem segítettem. 😊

2020. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!