Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltál már hiteltelennek...

Gondoltál már hiteltelennek egy állítólag külföldről írt választ/kérdést? Miért?

Figyelt kérdés

Olvasgatva a kérdéseket feltűnt, hogy gyakran kerül elő egy-egy "nem Magyarországon élek" válasz. Sokszor támadt az az érzésem, hogy az adott "külföldi" magyar nagyon is belföldi, azonban egyet sem tudnék alátámasztani.


Volt már veletek, hogy 100%-ig tudtátok, hogy hamis egy ilyen állítás? Ha igen, miből?


2020. ápr. 16. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sosem tudni,azt sem fiú vagy lány,
2020. ápr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ja van egy Román fiú itt, az tuti az ,az öcsém volt csaja egy faluban lakik vele.
2020. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

"Volt már veletek, hogy 100%-ig tudtátok, hogy hamis egy ilyen állítás? Ha igen, miből?"


Ezt nem lehet tudni, márcsak azért sem, mert az oldal anonym.

Egyetlen lehetöség az lenne, ha látod, amikor valaki éppen ezt írja, és tudod, hogy MO-on él.

2020. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, több millió magyar él a határon túl Szlovákiában, Romániában, Szerbiában stb.

Plusz sok százezer az Egyesült Királyságban, Németországban, Ausztriában és a világ többi táján. Míg Magyarországon kb. 9 millió. Az össz magyar tán negyede-harmada az országon kívül él.

Miért kamuzna valaki erről?

2020. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért kamuzik bárki egy névtelen oldalon? Sokszor úgy tűnt, egy kibúvó a külföldi kártya. Ha éppen valaki leleplezi, hogy a kérdésben szereplő körülmények nem is létezhetnek, elég bedobni ezt.


nyilván tudom, hogy az esetek 99%-ában ezt nem lehet biztosra megállapítani, de lehet, hogy valaki már látott olyat, hogy egy kamus nagyon elhibázta.


Csak kíváncsi voltam, annyira nem nagy ügy.

2020. ápr. 16. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Velem is volt már olyan hogy nem releváns infót írtam mert külföldön élek huzamosabb ideje. Viszont amikor látom hogy fontos és nem ír neki senki akkor legalább leirom azt amit én tudok.
2020. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen elhibázás lehet például ha olyan ordas nagy ostobaságot állít valaki, hogy az egy létező országban sem áll fenn, vagy ha megnevezi az adott országot, de közben egy valóban ott elő is olvassa a kérdést, aki tudja, hogy nem úgy van.
2020. ápr. 16. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Az illető olyan dolgokra pörgött rá, amit nem viselt volna ennyire a szívén, ha tényleg kinn élt volna. Ráadásul kommentben tette hozzá azt, hogy kinn él, miután elkezdték szétszedni
2020. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, viszont volt már, hogy pont emiatt hitte valaki, és folyamatosan célozgatott rá, hogy kamukérdésem vagy kamuválaszom van. Én például Angliában élek, de persze hazudhatok róla, ha valójában Vésztőn. De miért tenném?
2020. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!