Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék új életet kezdeni?...

Hogy tudnék új életet kezdeni? Elég volt a mostanibol. Nem vezet sehova ez az önpusztító élet.27/f

Figyelt kérdés

Mindig is kilogtam a sorból. Soha nem volt igaz barátom és barátnöm sem. Igazán egyáltalán soha nem kellettem senkinek. Általában mindent egyedül csinálok. Soha nem tudtam összeismerkedni senkivel ha mégis azután se beszéltünk egymással.

Valahogy fel kell dolgoznom az életem. Elég sokat zünlök. Máshogy nem tudom létezni.


2020. ápr. 16. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lett elèg a mostaniból?
2020. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Felkell nyomni a tesztót vegyél egy animal pakkot es súlyzóz.
2020. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hmm.


Nekem volt barátnőm még 14 éves koromban ott rájöttem, hogy jó ha van de egyáltalán nem szükséges. Azóta nincs és valószínűleg nem is találok olyat mint amilyet akarok.

Egyedül vagyok csak dolgozni járok kb.


Lehet kicsit arogáns vagyok de úgy tartom, hogy az emberek mind különbözőek. Legalábbis mindenkinek máshogy fejlődött az agya. Kevesen vannak akiké megközelítik az enyémet. Így nincs is rájuk igényem :/

Szerintem sok ra viheted ha ezt az életmódot folytatod csak ne piálj rendszeresen meg ilyesmi. Tedd magad naggyá, hogy a többiek felé kerülj.

Ha mindenképp embereket akarsz magad köré akkor is jó ha sikereket érsz el mert azzal automatikusan jön a hírnév is. A mai világ legegyszerűbb verziója a youtube csatorna hisz már mindenkire feliratkoznak a kis gyerekek. De valami vállalkozáson is gondolkodhatsz közben.


Sok sikert :D

2020. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találd meg azt a hobbit, ami igazán érdekel, és kezdj el olyanokkal ismerkedni, akik szintén foglalkoznak ezzel, mert az már alapból egy beszédtéma lesz, és onnantól könnyebb.
2020. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!