Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végzős diákként hogy vegyem...

Végzős diákként hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok Romániába és ugyebár már több mint egy hónapja ki sem mehetünk a házból. A probléma az hogy konkrétan minden motivációm elveszett, képtelen vagyok rávenni magam a tanulásra. Egyszerűen semmihez sincs erőm, egy lusta kedvtelen ember lettem és tudom mennyire fontos lenne most tanulni, nem vagyok rá képes. A dolgomat megnehezíti az is hogy az egész család itthon van és még külön szobám sincs így pláne elveszi minden a figyelmem. Egyébként nagyon jó tanuló vagyok de most úgy érzem teljesen élveztem és nem tudom hogy vegyem rá magam a tanulásra.

2020. ápr. 18. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulsz nagy valoszinűséggel csoró leszel, és a gyerekekednek se lesz különszobája.
2020. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Ilyen helyesírással én inkább csöndben maradnék.
2020. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én se tanultam, de ez nem csak tanulás kérdése. Ösztönzésnek szerintem nem volt rossz, de le lettem pontozva.
2020. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, hogy akkor tanulok, ha nagyon meg vagyok ilyedve. Velem is előfordult, hogy nem tudtam magam motiválni.

Csinálj ilyen kicsi kártyákat aminek az egyik oldalára felírod a kérdést másikra a választ. Biztos vannak ilyen programok amivel quiz-eket lehet csinálni.


Matematikát idegen nyelvet, vagy mit kell tanulnod?

Sportolj mindenképp és vidd magaddal a tanulnivalót akkor is ha valami mást csinálsz és aztán néha nézz bele.

Hajrá!


Valaki akinek szintén tanulnia kell.


Miket kellene tanulnod?

2020. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!