Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy változtassak az élethez...

Hogy változtassak az élethez való alapvető hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

...miszerint megszületünk, tanulunk, dolgozunk, majd megöregszünk, megbetegszünk és végül meghalunk.

Nem vagyok idős, 33 éves vagyok, viszont már most rá vagyok készülve arra ami rám vár. Emiatt igen pesszimista vagyok.

Hogyan változtathatnék ezen a nézeten, hogy legyen "tartalma" is az életemnek?


F


2020. ápr. 19. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk csinálj valami értelmeset amivel kimászhatsz a mókuskerékből. Mondjuk egy vállalkozást.
2020. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja. Mert csak úgyvan hip hop csinálok egy vállalkozást. Ahoz milliók kellenek

Meg szakértelem.

2020. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontos 1600Ft-ból lehet vállalkozást csinálni 1 évig adómentesen pajti. Az iskoláztatásodhoz kellenek milliók.
2020. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak vállalkozói ambícióim, hajlamaim. Nem is bírnám azt a stresszt amit egy vállalkozás okoz, különösen a kezdeti szakaszban. Szívinfarktusban patkolnék el... És pénzem sincs rá elég.
2020. ápr. 19. 14:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen 1600 forint?
2020. ápr. 19. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Tárhely bérlés. Gyakorlatilag a vállalkozást 0 forintból el lehet indítani, csak kicsit utána kell nézni a dolgoknak. Persze ha nem használsz online felületet az értékesítéshez, akkor még az se kell.
2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyok vállalkozó és nem is szeretnék az lenni. Eleve nem is erről szól a kérdés. Talán segíteni akarsz a válaszoddal, de mint mondtam, nincsenek vállalkozói indíttatásaim.
2020. ápr. 19. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak válaszoltam arra hogy mi az az 1600 forint.
2020. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Elnézést.
2020. ápr. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!