Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eutanáziáról mi a véleményetek?

Eutanáziáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 13:01
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Sebészeten dolgozom, annyi fölös szenvedést látok. Én nagyon eutanázia-párti vagyok.

Megtaláljuk a kiskapukat, de így is nehéz...

2020. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én pártolom. Személy szerint van pár dolog amit rohadtul nem szeretnék. Pl.: ha rákos lennék és le kéne dugni a torkomon egy csövet akkor már kérném, hogy köszönöm inkább meghalok az kényelmesebb.

Bár ha jól megfizetem és altatnak akkor nem érdekel. De ha nincs rá mód akkor halok.


Jelenleg ez az álláspontom.

2020. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én támogatom. Láttam a fiatalabb nagyapámat 83 évesen a kórházban magatehetetlenül szenvedni, megváltás volt neki a halál.
2020. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút támogatom, mindenhol be kellene vezetni.
2020. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Támogatnám.


Nekem még az is nehéz volt, amikor a kutyánkat, aki menthetetlen volt, altatni kellett és bólintanom kellett rá. De mégis visszagondolva így volt jobb. Több napja nem ürített, iszonyat fájdalmai lehettek.

Most már önzőségnek érzem, hogy halogatni akartam a halálát.


Nagymamám magatehetetlen volt, csak a végtelen szomorúságot láttam a szemében, hogy így látjuk őt-mondta is.

Nagyapám rákban halt meg, egy okádék kinézetű kórteremben, mint egy múmia olyan volt.

Mindketten egyedül voltak, amikor meghaltak az éjszaka-hajnalban.

A kutyámnak meg megadatott az, hogy a karjaimban múljon ki.


Nem tudom érthető-e, mit akarok mondani.

Nyilván borzalmasan nehéz lenne dönteni. De támogatnám.

2020. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pártolom.Szerintem jó dolog hogy az adott élőlényt meg tudod szabadítani a szenvedéstől.Szerintem jó dolog mert ha már nagyon szenved és hatalmas fájdalma van így jobb neki.
2020. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
En tamogatom. Akar betegseg miatt, akar ongyilkos hajlamrol van szo. A betegnek a szemvedesenek veget vetnek, aki meg ongyilkos akar lenni az is szenved es, ha nem eutanaziaval, de valahogy megoldja, hogy megolje magat... ezesetben az eutanazia a legjobb dontes.
2020. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!