Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért boldogabbak az átlagos/n...

Miért boldogabbak az átlagos/nem szép emberek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ők könnyebben találnak párt, önfeledtebbek, nem zavarja őket ha a haverjaik szebbek. Viszont ha te is szép vagy, és a barátaid is, akkor kialakul egyfajta versengés. Nektek mi a meglátásotok?
2020. ápr. 21. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

En őszintén megmondom, hogy nekem nagyon megnehezíti a szépség az életem, sajnos tobb baráti kapcsolatom ment már tönkre emiatt, mert mindig lebecsultek magukat es elkezdtek a hátam mögött ki beszelni. Emellett a csaladombol apa, anya, a testvérem es a mamám szeret csak, elviselnek es nem is akarjak tudni mi van velem. Mind amellett hogy eddig akármilyen társaságba mentem beképzelt pi*nak tartottak pedig esélyt sem adtak hogy megismerjenek.

2020. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
En ronda vagyok es nem erzem, hogy konnyebben talalnek part.
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
A szépség a jellemnek a tükre. Az önmagunkra odafigyelés tükre, nem pedig genetikai lottó eredménye...
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Túl azon, hogy a szépségnél kevés szubjektívabb dolog létezik...

Talán azért, mert nekik nem azzal megy el az idejük nagy része, hogy a külsőségeiken stresszeljenek. És talán kevesebb közöttük a felszínes.

2020. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Kisugárzás a lényeg, nem a szépség.


Ha te boldog vagy, akkor lehetsz bandzsa kövér, vagy akármilyen, akkor is lesz párod.

Egyszerűen elfogadják magukat, és magasról letojjak ki mit mond. És ez vonzó.

2020. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, átlagos vagyok és mégsincs barátnőm. De boldognak így is boldog vagyok, majd lesz valaki.
2020. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a kevésbé szépek a boldogabbak, hanem a kevésbé felszínesek. Aki rendben van önmagával, önazonosan él, annak nincs szüksége versengésre és kompenzálásra.
2020. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konnyebben talalnak part? En eddig mindig azt vettem eszre h a szep emberek oriasi elonyben vannak ha nem tulsagosan valogatosak, persze ez sokszor elofordul.
2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szép embernek a mai világban SEMMIT nem kell tennie sem a sikerért sem a párkapcsolatért, szóval erről ennyit.
2020. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!