Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell kijelenteni, hogy...

Minek kell kijelenteni, hogy akinek 20-30 éves korára nem volt párkapcsolata, annak biztosan "problémái vannak"? Milyen problémák és mire bizonyíték a párkapcsolat hiánya? Aki 50 éves és elvált 5 ször azzal mi van?

Figyelt kérdés
Láttam valakit ilyet kijelenteni, de egyébként a mai modern emberkék szinte semmit sem fejlődtek a nagyszüleinktől, olyanok mintha a párkapcsolat nélküli emberek is aggnak számítanának.
2020. ápr. 22. 19:54
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Az megint mas problemat takar, aki pl 30 evesen meg sose volt novel es nem volt senkije, es megint mas problemaja van annak, aki 50 evesen 5x valt mar.

A ketto nem ugyan az.

Es igen, mindketto problema. Vagy, legalabbis, altalanosan gondolom nekik. Engem pong nem erdekel. De akit foglalkoztat a tema, gondolom...

2020. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert ugy van.
2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szoktam ennyire követni az adatlapokon az ismerőseim állapotát.
2020. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Van aki függetlenűl éli és élvezi az életet.


Laza kapcsolatokkal, nincs lekötve.


Szerintem ez egy teljesen normális döntés, főleg 20től 30 éves koráig az embernek.


Ott kezdődik a probléma ha valaki azért nincs kapcsolatban, mert amúgy nem tudna normális kapcsolatra alkalmas személyt magamellé szedni és közben szexális vágyait sem tudja kielégíteni, hanem forever aloneként éli a napjait.


Esetleg már eljutott arra a szintre, hogy elkezdje utálni amit nem kaphat meg. Azaz be magyarázza magának, hogy neki nem kell barátnő, mert csak hátráltatná. Az egyéjszakások sem, mert akkor STDt kap valakitől.


Vannak ilyen emberek és ezek nagyon, de nagyon gázok.


Ha saját döntésedből vagy egyedül és nem vágysz barátnőre az normális.


Max annyi, hogy mivel még nem éltél kapcsolatban nem tudod hogy milyen is az, így nem tudod miről maradsz le, így lehet érdemes lenne 20 és 30 éves kora között az emberenek legalább 1 db 6 hónapos kapcsolatba kerülni, vagy akár 1 évesbe egy olyan személlyel, akivel amúgy jó együtt lenni.

2020. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Mert ez így van, én is beteg vagyok meg elmúltam 30 és nem volt senkim.


Akik nekem tetszettek azok nem kértek belőlem, vagy párjuk volt és mikor megtudtam visszaléptem. sosem volt olyan nő a közelemben aki egyedülálló lett volna és akart volna velem kapcsolatot.


Emellett én szeretek kockulni, programozni stb. Ez pedig egyszemélyes dolog. A nőket irritálja, hogy egész nap a gép előtt ülök, és nem mozdulok ki a házból a 4 napos hétvégén, nem járok nyaralni stb. Nekem a nyaralás időpazarlás, felesleges pénzköltés.


Ettől függetlenül jól elvagyok a kolléganőkkel és pillanatok alatt megoldom azt a számítógépes problémát is, ami a rendszergazda feladata lenne. (De jó, hogy van aki megoldja ott helyben én nem kell rá órákat várni) Mégse kellek kapcsolatra.


Ettől függetlenül igen hiányzik egy kapcsolat, de ha a másik fél nem kér belőlem, azon én nem tudok változtatni. A hobbimat sem fogom feladni, csak azért, hogy megfeleljek valakinek, miközben én nem érzem jól magamat mellette emiatt.


Rendeget önfejlesztő és párkapcsolati könyvet olvastam, sokkal türelmesebb, lettem és céltudatosabb. De az utcára nem vagyok hajlandó kimenni és vadidegen nőket leszólítgatni, társkeresőn meg senki nem ír vissza, pedig szerintem értelmes beszélgetéseket kezdeményezek és nem csak egy "heló szia"-val kezdek.


Nem tudom már, hogy mit tudnék az ügy érdekében tenni, ami nem az önmagam feladása és szembeköpése.


pár nap múlva 31F

2020. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
20 és 30 között pont 10 év van, elég nagy a különbség. Míg 20 az teljesen normális, sőt, inkább az a nem normális, ha előtte vki azt hiszi, hogy komoly a kapcsolata
2020. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!