Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a papir eü maszkok...

Szerintetek a papir eü maszkokat (a szövet nàlam sajna abszolutt kiesik), lehet valahogy “ujrahasznosítani”?

Figyelt kérdés
Amikor 50 ft volt, simán kidobtam egy használat után, most viszont annyira nem szeretném egy 20 perces boltos kör miatt...., mert kifogyok az amugy is csak egyre apado penzembol , leven a munkahelyem elvesztettem :(
2020. ápr. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A papír maszk nem fertőtleníthető, sőt könnyen ronthatsz a helyzeten, ha megpróbálod.

Miért nem opció a szövet? Az mosható mosógépben.

2020. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hàt az sajna nagyon torzítja a szavaimat, és a kutyámmal aki munkáját tekintve vakvezető, így nem túl gördülékeny a közlekedés. Én is szinte kiabálok.... a papír maszkot meg már teljesen megszokta, az ebbol a szempontból sokkal praktikusabb -előnyösebb.
2020. ápr. 24. 14:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm, hogy írtál, ez lemaradt :)
2020. ápr. 24. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosi/műtős maszkra gondolsz, azt sokan (köztük a szüleim is) vasalják, így párral több használatot kibír. Szerintem még mindig jobb, mint az ilyen-olyan lepedőkből meg ki tudja miből varrt maszkok, amik nem fednek rendesen.
2020. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen-igen, arra gondoltam. Köszönöm az ötletet, kipróbàlom!
2020. ápr. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!