Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem készít ki ez? Én...

Titeket nem készít ki ez? Én érzékelem rosszul a hozzáállást?

Figyelt kérdés

Azt látom a neten "jaj de jó, van időm magamra, alszom ameddig akarok, főzöm, sétálok, edzek otthon, hurrá!!"


Nincs állásom, nincs bevételem, a csekkek jönnek, ételt kell vennem.

Én éppen, hogy nem alszom..


2020. ápr. 24. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
csak irigy vagy
2020. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van munkám szóval nem aggaszt.
2020. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért fura ez a hozzáállás, mert az emberek egy nagy része most is dolgozik, vagy otthonról vagy bejár továbbra is... nekik nincs sokkal több idejük.

A maradék nagy rész meg elvesztette a munkáját, vagy ilyen-olyan fizetetlen módon van otthon, ők meg kétlem hogy annyira örülnének a helyzetnek.

Biztos vannak akik kapnak továbbra is fizetést de szabadidőként lehetnek otthon, ez viszont annyira szerintem nem általános.

2020. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi több kollégámmal együtt bejárunk dolgozni, engem csak az bosszant az ilyenekben, hogy egyesek azt hiszik, mindenki otthon van, pedig nem.
2020. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem készít ki, nekem x, hogy ki meddig alszik meg hol edz, meg mennyi ideje van magárA.
2020. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem készít ki, mert nekem is megvan a munkám, elvagyok, bár szabadidőm nekem sincs sokkal több. Viszont el tudom képzelni, milyen lehet annak, aki azon aggódik, miből vesz kaját meg fizeti a számlákat, csak róluk kevés szó esik, csak azt mutogatják, xy celeb hogyan tölti a karantént, szegény.

Ha olyan helyzetben lennék, mint te akkor persze, hogy kiborítana, hogy más "gondtalanul ül" otthon és még a pénzt is megkapja érte. Jogos hogy kikészít, de aki nincs ebben a helyzetben, az úgyse fogja átérezni.

2020. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenekböl én is csak azt látom mennyire ráérnek egyesek
2020. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem készít ki. Ezt hívják irigységnek. Vagy téged esetleg egész nap az foglalkoztat, hogy a koronavírusos betegek hetekig a kórházban szenvednek fájdalmak közt, fulladozva? Nem, nyilván. Azzal vagy elfoglalva, ami téged érint: nincs állásod, nincs bevételed, jönnek a csekkek. Pedig van, aki szívesen cserélne veled. Na aki élvezi a helyzetet, azt meg az nem érdekli, hogy neked nincs munkád, mert az ő jelenlegi helyzete az, hogy élvezi a szabadidejét. Ez van, lefele mindenki szarik, még ha gonoszan is hangzik.
2020. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem készít ki, én is tovább alhatok, nem kell reggel elkészülnöm, nem kell majdnem 1,5 órát utaznom. Munka előtt fél órával felkelek, reggelizek, rendbeszedem magam, és ennyi.
2020. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!