Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ijesztő ez a...

Csak szerintem ijesztő ez a lány? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy parkban egyszer csak odajött hozzám egy kb velem egy idős lány, mert látta hogy MCR-es bandapóló volt rajtam és mivel ő is szereti a bandát gondolta barátkozhatunk

Ezzel még nem is lenne probléma, tök jól megvoltunk aznap, aztán a hétvégén találkoztunk is, bementünk a városba stb

Ott már kicsit furcsa volt, jött hogy én vagyok az egyetlen barátja meg ilyenek, de ezgel sem volt még bajom úgy, gondoltam biztos őt is elítélik néhány helyen az öltözködése, zenei stílusa miatt mint egykor engem

De aztán elkezdett nekem olyankat írkálni hogy ha ki akarnám próbálni a késelést akkor őt nyugodtan megkéselhetem, meghalna értem, meg mindenhol én vagyok a háttérképe, a záróképernyője

Minden hétvégén találkozni akarna, meg a hétköznapokon is többször

Persze most így a kijárási korlátozás miatt most nem találkozhatunk, aminek örülök mert kicsit félek már tőle...


Szeretném levágni a kapcsolatot, de elég nehéz

Ha nem válaszolok neki 5 percen belül már jön azzal hogy gyűlölöm és bántani fogja magát meg hasonlók, nem tudom mit tegyek

Jár pszichológushoz azt már tudom, de ugye én így nem tudok mit csinálni, nem szeretném ha miattam vagdosná valaki magát


16L



2020. ápr. 24. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Próbáld megkeresni a szüleit és mutasd meg nekik az irományait!...már amennyiben tényleg segíteni akarsz neki.

Viszont ha félsz tőle, akkor jobb ha tiltod mindenféle elérhetőségeden. Hogy egy ilyen elmebeteg mit tesz magával, az a szülei gondja, a világ összes nyomorúságát nem veheted a nyakadba, a saját testi épségedre vigyázz!

2020. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen beszélgetnék vele, picit helyre lehetne tenni ovatosan
2020. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Elég borderline gyanús a csaj
2020. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Borderline, menekülj!
2020. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Rohadt gyorsan építsd le, minden energiádat leszívja egy ilyen ember. Nyugi, nem fogja bántani magát, csak érzelmileg zsarol. Tapadni fog mint egy pióca, kitartó lesz, de majd abbamarad a dolog, minden kontaktot szakíts meg vele.

15 éve volt egy barátnőm aki hasonló elmebetegbe fordult át. Ugy 5 évente még megtalál különböző platformokon, és még mindig próbálkozik, hiába ignorálom.

2020. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a borderline jutott eszembe.
2020. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha érdekel, nézd meg A szobatárs vagy a Halál a neten című filmet. Rá fogsz ismerni benne a csajra..
2020. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szardle. Nem miattad vagdossa magát, hanem mert beteg. Ne érezd magad olyannak, aki másokat bánt. Így akármilyen beteg ember az életedbe jön, te is lerombolod magad.
2020. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem válasz bocsi, de mi az a borderline?
2020. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
menekülj azonnal ne tétovázz, mert ez ultragáz
2020. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!