Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én félek attól, hogy már...

Csak én félek attól, hogy már soha többé nem lesznek olyan dolgok, mint amiket eddig megszoktunk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a kocsmàkra, szórakozóhelyekre, normális fogászati ellátásra, korlátozás nélküli boltbajàràsra, közterületek látogatásàra, túràzàsra, vagy arra, hogy aki külföldről jön az két hét karantént kap stb. Mától a megyémben alkoholtilalom lépett érvénybe az egyik településen, és kijárási tilalom is van, 18 év alatt nem is lehet egyáltalán kimenni (csak nagyon nyomós indokkal).

Május negyedikétől új szigorítások jönnek, és valamik elvileg véglegesen maradnak is.

Csak én félek, hogy ezek a dolgok már örökre így maradnak?

A munkámat is elvesztettem, tanulni sem nagyon tudok, és hazamenni sem merek.

A kérdés teljesen komoly, szóval komoly válaszokat is várok!


2020. ápr. 25. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Májustól pont, hogy enyhítések jönnek és nagyjából Júniusban már minden visszaáll a rendes kerékvágásba.

Július elején mi megyünk nyaralni bármi is lesz...

2020. ápr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is eszembe jutott. Nincs alapja szeribtem. Én az új világrendes dologtól félek.


Akárhogy is: az emberek jobb esetben nem felejtik el a múltat - ezt nem érdemes elfelejteni.

2020. ápr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy része vissza fog állni, más része nem.
2020. ápr. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Alkoholtilalom...ez nagyon tetszik,hol van ez?

Kiterjedhetne az egész országra...

Amúgy hol élsz?

2020. ápr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem beszarni meg rinyálni kell, hanem elfogadni az új világrendet. Egy új korszak kezdődött, törődj bele és alkalmazkodj. Mást úgysem tehetsz.
2020. ápr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó előtti válaszoló vagyok: ha Magyarországon élsz sztm ez enyhe korlátozás volt,teljesen betartható.

Én nagyjából akkor is így élnék,ha teljesen visszstérne a régi rend.

Az egészségügyi ellátás nekem is hiányzik,sztm a ruha,cipő boltok ki fognak nyitni májusban,a fodrász is remélhetőleg...

Haza én se mertem még menni,de majd meglátjuk mit hoz a május.

2020. ápr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Pl olaszoszagban fertotleniteni kell majd a felprobalt ruhakat... ezt egy nagyobb boltbany nem tudom, hogy lehet. Foleg nálunk egy kinaiban. En amugy is minddig kezfertotlenitos voltam, most nem tudom, hogy engedjem el a maszkot vagy hogy merjek közeledni, mert ki tudja, mikor jon vissza.
2020. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, hidd el maximum szeptemberig lesz ez így. Nemes egyszerűséggel azért, mert a fiataloknak el fog fogyni a türelme. Én legalábbis, ha szeptember után telibe fogom sz.rni az egészet, ne nekem kelljen már azért szívni éveket, hogy a 90 éves néni két napig tovább éljen. Ráadásul ennyi erővel az egész életünket rettegésben tölthetnénk, bocsánat én erre nem vagyok hajlandó.
2020. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Én mindenesetre bízom benne, hogy akik ennyire azt mondogatják, hogy úgyis mennek nyaralni, azokat súlyos pénz vagy akár börtönbüntetésre ítélik. Én már sok környéken csoportban bandázó idiótára hívtam rá a rendőröket, nagy buzgósággal fogom ezt folytatni. Tegnap a városligetbe is hívtam őket, mert kosaraztak a szalag kihelyezése ellenére. 🙂
2020. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

#4 😡😡😡



#9 Akkor hívhatod ránk is egész nyugodtan, legalább lesz még két vacsora vendégünk, ugyanis ma este 8 főt várok szalonnasütögetéses bulihoz. Címet adjak itt vagy priviben egyeztetünk?

2020. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!