Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vírushelyzet után szerintete...

A vírushelyzet után szerintetek mik lesznek azok az törvények amik megmaradnak itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Pl:

-polgármesterek hétvégi szabályalkotó tevékenysége

-15.000 forint PinKód nélküli vásárlás

-távolságtartó magatartás

-stb..(ugye rengeteg intézkedést hoztak)


Mik azok a dolgok amit ti változtatni fogtok ez után az életeteken?

-spórolás

-Jobban figyeltek majd a fertőtlenítésre?

-Ha betegek lesztek hordtok maszkot?

stb..



2020. ápr. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a PinKód nélküli vásárlás????
2020. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Távolságtartó magatartás? Az biztos nem, még most is sokan beleállnak az arcomba. Undorító.
2020. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én már nem tudom mióta létezik PIN kód nélkül vásárlás, szóval azt a pontot én sem értem.
2020. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
PayPass-al való fizetéskor megemelték a limitet 5e forintról 15e forintra.
2020. ápr. 26. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám meg a 15 ezres limitet, visszavinném a korábbira, a lopások miatt. Most érthető, hogy miért emelték meg, de nem jó ötlet tartósan meghagyni.


Ha olyan betegségem lesz, ami indokolja, akkor fogok hordani maszkot. Egyrészt mosható maszkjaim vannak, így legalább később is hasznát veszem, másrészt eddig is csak azért nem hordtam, mert nem volt benne a köztudatban, pedig nem haszontalan dolog. Minden vírusszezonban tiszta fertő a tömegközlekedés, jó lenne, ha másoknál is megmaradna.

2020. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Meglepődtem hogy ennyien nem tudják hogy nem kérnek most pin kódot. Ezek szerint sok a készpénzes vásárló.
2020. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha vége az egésznek semmi nem fog megmaradni, mert a hozott rendeletek csak a veszélyhelyzet végéig vannak hatályban.
2020. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es vagyok: nekem azért nem tünd fel eddig, mert hetente max egyszer megyek bevásárolni és akkor sok mindent veszek, azaz kell a PIN.
2020. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként önkiszolgáló kasszákban továbbra is be kell írni a PIN kódot.
2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a rendeletek csak a vészhelyzet idejéig tart ha el múlik a járvány minden vissza áll a régi kerékvágásba ha döcögve is.
2020. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!