Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel leégetem magam, vagy...

Ezzel leégetem magam, vagy valószínűleg az adott ember lesz*rja magasról az egészet?

Figyelt kérdés
Mostanában youtuben reggelente futballmeccses videókat nézek, magyar, megyei és NB1-2-3-s futballmeccseket, és ha valaki a játékosok közül szimpatikus, hajlamos vagyok rákeresni facebookon, instagramon, legutóbb egy NB1-es U19es játékost be is követtem Instagramon. Ezzel mennyire égetem le magamat? Neki mondjuk van majdnem ezer követője, azért furcsának nézhetett, hogy ismeretlenül bekövettem? Leégetem magam, h ilyeneket csinálok?
2020. ápr. 28. 08:31
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Eszre se fog venni. Meg a szamokbol se. +1 az nem oszt nem szoroz nagy szamu kovetok eseteben.
2020. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Erre való az Instagram. Gondolom nyilvános a profilja, innentől kezdve az követi be, aki csak akarja.
2020. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az 1000 kovetojebol hanyat ismer szemelyesen?


Neked valami sulyos onertekelesi zavarod lehet, hogy ennyire rettegsz a 'beegestol’, hogy majd masok mit gondolnak, hogy uristen mi lesz ha eszreveszi.

2020. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem 50-en követnek instán, de pont leszrom, ha valami ismeretlen bekövet
2020. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem égeted le magad. Hozzá van szokva. Biztosan nem te vagy az egyetlen, aki nem ismeri, csak a foci kapcsán látta és ezért követte be. De egyébként is erről szól az egész insta. Senki se barátokat gyűjt ott. Mindenkit, az "átlagembert" is egy csomó idegen beköveti.
2020. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!