Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az észbontók...

Az igaz, hogy az észbontók című műsorban azok akik a kérdésekre válaszolnak, ennyire buták, műveletlenek?

Figyelt kérdés
Nem inkább az az igazság, hogy csak hülyének tetetik magukat? Számomra ez hihetetlen... 2020-ban ennyire műveletlen emberek éljenek... Elfogadható kinézettel.

2020. ápr. 28. 20:26
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Tettetik
2020. ápr. 28. 20:27
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Ezen már én is gondolkodtam. Csak remélni tudom, hogy nem ennyire műveletlenek a fiatalok, mert akkor nagy a baj.
2020. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem van köztük aki a pénzért rátesz. De félek, olyan is, akinek nem kell rátennie.
2020. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Most látom először ezt a műsort, de elképesztőnek tartom, hogy az ott résztvevő emberek, ennyire műveletlenek legyenek! Vannak ilyenek, tudom.

Azok viszont, nem így néznek ki. Ha csalás, akkor semmit nem ér ez a műsor...

2020. ápr. 28. 20:48
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Aki pénzért tetteti ezt az legalább akkora hülye, mint aki tényleg nem tudja a válaszokat
2020. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Szoktam járni hébe-hóba statisztálni, és egy alkalommal találkoztam egy sráccal, akivel szóba jött, hogy ki hol volt már, és említette, hogy volt abban a műsorban. Elvileg nem került adásba az ő anyaguk, de azt mondta, hogy igazából annyi volt az egész, hogy a két észbontó-alanyt beültették egy terembe, ahol több kamerával ugye vették őket és egy képernyőn keresztül kapták a kérdéseket. Állítása szerint nekik nem adták meg, hogy miket mondjanak. Azt is mondta, hogy gondolt rá, hogy azért nem került adásba, mert lehet annyira vészesen rossz válaszokat nem adtak (és itt pont az lenne a lényeg), meg hogy voltak olyan kérdések, amiket igazából azért nem tudtak megválaszolni, mert olyan filmre/mesére kérdeztek rá, amiket nem ismertek - ez meg teljesen érthető. Nem tudom biztosra, hogy igazat mondott-e, de nekem az a teóriám, hogy tényleg nem játsszák meg. Akinek nem inge... néha olyan igazi falu legmélyéről összeszedett tudatlanokat látok benne, akik valószínűleg csak kivételes esetekben hagyták el korábban a városuk/falujuk határát és fogalmuk sincs a világról. Kétlem, hogy aki mondjuk kezdő színész, az ezt használná ugródeszkának, meg a többségről nem is tudom elképzelni. Persze az is lehet, hogy valami adatbázisból szedegetik őket össze és műsor előtt együtt nevetve találják ki a sok hülyeséget.
2020. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ha valóban igaz, akkor világszám! 😂

Ez tényleg észbontó. 😂🤣😂

2020. ápr. 28. 21:37
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igaz lehet. Gondolom vannak akik normális válaszokat adnak, csak azokat nem teszik be a műsorba. De ha van olyan, aki azért eljátsza a hülyét, hogy műsorba kerüljön, akkor az tényleg hülye. :D
2020. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs megjátszva. Mindenki környezetében vannak ilyen emberek, csak a hétköznapokban ez általában nem derül ki.


Ha esetleg az egyik "hülye" azt mondaná, hogy meg van játszva az egész, hiteles lenne? Hát nem. Ha lejáratnám magam a TV-ben, én is azt mondanám utólag, hogy megrendezett volt az egész.

2020. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt hallottam korábban, hogy az egyik valóban buta és befolyásolható, a másik meg "beépített ember" aki direkt tetteti, hogy ő is hülye és a butát tereli a rossz válaszok felé.
2020. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!