Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátnőm nem...

Szerintetek a barátnőm nem normális, vagy csak alvajáró? 20/F

Figyelt kérdés
Nemrég felkeltem WC-zni, megnéztem az időt a telefonon, látom valaki írt, megnéztem, erre barátnőm(17 éves) elküldött magáról hajnali 1-kor egy fiatalabb kori fürdőruhás képet, ahogy a tükör előtt pózol, szöveg nélkül persze. És igen, azóta ezen filózom és nem tudok aludni.

2020. ápr. 30. 05:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak régi képeket nézegetett elküldte neked ezt mert neki tetszett és azt akarta hogy te is lásd
2020. ápr. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne alvajáro?

Mert küldött egy régi képet?

2020. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom? Ezt mégis nekünk honnan kéne tudnunk? Ha van tesója, akkor lehet csak ő poénkodott. De az is lehet, amit az első írt.

Írd meg neki, hogy tetszik a szobád, oszt menj aludni.

2020. ápr. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
85%
Te inkább a képet nem tudod kiverni a fejedből, azért nem tudsz aludni. Ne onnan verd ki inkább, hanem a tudod honnan... Utána nyugodtan fogsz tudni aludni.
2020. ápr. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

20 évesen aki 1-ig fenn van az már nem alvajáró! :D

Mindenesetre a barátnőd nem azt érte el ezzel amit szeretett volna. Sőt hovatovább élek a gyanúperrel, hogy ha megtudná te emiatt hülyének nézed és ide kitettél egy kérdést, szerintem elég gáznak érezné, megnyugodhatsz. Csak nem értem minek vagy vele és járatod le, ha nem szereted. Mondd el esetleg ezeket neki is, hadd döntse már el kivel is van. Hozzá is egy “holdkóros” illene nem egy ilyen NORMÁLIS átlagos gyerek. Nem mindenkinek való ez. Nekem se. :D

2020. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#1-#3 Lehet.


#2 Igazából nem szószerint értettem azt se, hogy "nem normális" meg azt se, hogy "alvajáró". Csak nem értem miért küldte.


#4 Nah, van vagy 11 éves a képen, hagyjál az ilyenekkel.

2020. ápr. 30. 06:04
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Ja igen. Ha esetleg nem esett volna le. A barátnőd kívánós volt és nálad is hasonló hatást szeretett volna elérni. Én a helyébe olyan pasit keresnék aki veszi a lapot! Téged meg hagynálak hadd aludj! ;D
2020. ápr. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

“ #4 Nah, van vagy 11 éves a képen, hagyjál az ilyenekkel.”

Ezt egy szóval nem írtad. Ne játszd tehát a hülyét mert az gagyi! ;)

De még mindig nem értem. Esetleg te nem szoktál ha már BARÁTnő vele kommunikálni? :D Minden ilyen helyzetben értetlenkedni szoktál mint egy hülye és hülyének nézed mások előtt?

Barátom ezt a viselkedést nagyon gyorsan felejtsd el mert berögzül és sose fogsz rájönni miről szól egy párkapcsolat hanem folyton ez lesz és sose leszel boldog. Persze ha trollkodsz area jo volt hogy felebredjek es megnevettess! :Dd

2020. ápr. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8 Nem trollkodom, csak tényleg nem értem, hogy miért küld el valaki hajnali 1-kor magáról egy pózolós fürdőruhás képet ahol van vagy 11 éves egy 20 évesnek. Nem tudom mit kéne erre reagálnom. Gondoltam valaki volt már ilyen helyzetben.
2020. ápr. 30. 06:14
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én megkérdezném tőle, hogy ezt most miért küldte, mellé egy valamilyen smiley, aztán írnám, hogy amúgy jó kép lett és el van intézve a dolog.
2020. ápr. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!