Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek miert van...

Az embereknek miert van igenye az ilyen tartalmakra?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember beszel a penzrol, sikerrol. Aztan altalaban, ha hiteltelenek, akkor mar az emlegetett siker elott, ha hitelesek, akkor utana irnak egy "konyvet", amit meg is vesznek masok. Miert hiszik el az emberek, hogy ami a masiknak bejott, az nekik is be fog jonni? A sikernek nincsen univerzalis receptje, meg is hajlandoak ilyenekre kolteni.


Ilyen alapon, akkor en is irhatnek konyvet, hogy hogyan tortem ki a szegenysegbol, de nehezen hiszem el, hogy egy sajat marka/"termek" tenyleg annyira jovedelmezo lenne, hogy megerje.


2020. ápr. 30. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hozni az astroTV (vagy mi) szintű proletáretetést. Ez is olyan. Amíg van aki elhiszi addig valakik mindig abból a pénzből fognak koktélozni Korfun - enyhe túlzással.
2020. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mert akinek egyáltalán nem sikerül, annak egy receptje sincs, és kíváncsi legalább egy olyanéra, akinek igen.

Ezekben a sikertörténetekben nem a konkrét utat kell másolnod és nem is ez a lényeg, hanem a gondolkodásmódjuk. Az életfelfogást lehet tanulni, amit majd a saját utadon tudod kamatoztatni. Ha elolvasol pár nagy ember életrajzát, rájössz, hogy ezek tágítani tudják a tudatod, és olyan aspektusból is esetleg megtanulod szemlélni a világot, ami a sikerhez kell.

Röviden, véleményem szerint, csupán ennyit érnek! ;)

2020. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok egy sikeres ember, sőt még egy csipeszt is el tudok rontani szóval egy igazi kétbalkezes semmi vagyok aki a szülein élősködik mert szorong és fél minden új dologtól.

DE (itt jön a interneten megengedhető, de egyébként valóságba max. a cipőm orrát nézném ilyen kérdésnél, nem hogy válaszolnék) ha valaki sikeres akkor soha nem fogja konkrétan elmondani, hogy miért és hogyan lett az, senki nem akar konkurenciáról még hallani sem.

2020. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
3. Rosszul tudod. Példa persze nyílván erre is van. De nem csak ez. ;) és mellesleg kizárólagosság nincs az életben. Nem is tud lenni. Mivel sokfélék vagyunk. Ès azon belül is mások! ;)
2020. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen Elon Musk kaliberu emberekre gondolok, hanem ilyen "Hogyan kerestem 1M ft-ot" cimszoval magat reklamozo kis maganvallalkozo emberekre.
2020. ápr. 30. 07:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, az más! Ezek konnyebben fogyaszthato tartalmak. Egyszeru emberben is benne van a becsvagy mert miert ne, es nem mindenki olyan szkeptikus az ilyen tartalmakat illetoen, mint te. ;) egyebkent en is szkeptikus vagyok ezekkel szemben. A mar korabban ajanlott irodalmak, inkabb igazan sikeres vallakozok megismeresere iranyult. Tortenelmi szemelyisegek, vagy ha nem is olyan messzire, de vilagmarkakat felepito egyenisegek jellemenek tanulmanyozasara iranyult, mintsem “hogyan gazdagodjunk meg 1 ev alatt” kategoriakra.
2020. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!