Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy ilyen sokat...

Mitől lehet, hogy ilyen sokat és ilyen büdöseket szellentek? (alkoholtól? )

Figyelt kérdés

Már rég fogyasztottam nagy mennyiségű alkoholt, de mintha úgy emlékeznék, hogy utána másnap is ez volt a helyzet. Most pedig megint nagyon durva szagok vannak.

Tegnap estig az udvaron dolgoztam, közben söröztem. Este meg, megkellett ünnepelni a munka sikerét ezért 2en elfogyasztottunk egy üveg whiskey-t.

Vagy lehet, hogy az ételtől? De nem ettem semmi különlegest, szendvics, húsleves, pörkölt.



2020. máj. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Egyél probiotikumot, sok zöldséget, gyümölcsöt,táplálkozó egészségesen, alkoholos italokat minimalizáld, igyál min. 2 liter vizet naponta, ha nem rendeződik a dolog, fordulj orvoshoz. Hamarosan újraindítják az egészségügyi ellátórendszert
2020. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Most komolyan az ételek kategóriába kell betenni egy finggal kapcsolatos kérdést?
2020. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azonnal orvos!
2020. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-nak van igaza, nehogy egyszercsak elrepülj!
2020. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!