Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne zavarjo...

Mit csináljak, hogy ne zavarjon a tv hangja? És úgy an bloc a zajok?

Figyelt kérdés

Este nem tudok elaludni amíg Apu ki nem kapcsolja a nappaliba a tv-t ez úgy hajnali 1 óra, majd mivel Ő délután is alszik reggel 6 körül kel és ismét bömbölteti a tv-t. Nem szólok neki mert egyszer kiabált és ha kiabál az nekem nem jó mert traumatikusan félek a hangjától és remegni kezdek.


Viszont így aludni nem tudok. És ezért hetek óta kialvatlan vagyok, kocsiba szoktam egy két órát aludni , de mindig felkelt valaki hangos kopogással, hogy "jól van fiatalember?" vagyis random járókelől. Garázsba is szoktam menni aludni , sorgarázs így ott meg a fúrás-faragásra ébredek.


El tudnék menni itthonról, a lakásunkba, sőt el is kéne már , de panel és ott még azt is hallom ha valaki levegőt vesz. Nekem nagyon jó a fülem mert soha nem használtam fülest zenehallgatáshoz, mindig halkan tettem.


2020. máj. 1. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:

En bloc.


Bocs.

2020. máj. 1. 23:51
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Lefekvés után kapcsolj be magadnek valami megnyugtató zenét, ne apád tévéjét hallgasd!
2020. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..........füldugó.
2020. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2020. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aludj vhol satorban.

Baratoknal.

2020. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A verda ablakaira rakj valami pokrócot, hogy ne lássanak. Amúgy nem tudom miféle környéken laksz, hogy ott ennyi gyökér van, akiknek muszáj cseszegetni valakit, csak mert egy autóban szeretne pihenni.
2020. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyád nem tud beszélni apáddal?

Ha van két lakástok, akkor hurcolkodj oda. Ne légy annyira finnyás, hogy a szomszédlélegzését is meghalljad!!!

2020. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor mérlegelj. Apád biztosan hallgató tv-je, vagy az esetleges panel zajok amik nem törvényszerűen éjjel 1-ig hallhatóak.

Füldugó nem játszik?

2020. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!