Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki maga...

Van itt olyan ember, aki maga koronavírusos volt, vagy ismer olyat, aki elkapta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek, rajta úgy jött ki hogy napokig alig kapott levegőt, amúgy erős dohányos. Meg asszem lázas volt.
2020. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Ismerek 1hete kórhazban van nem tudok rola semmit

Lazas volt,nem birt felkelni,szetszakadt minden,azt írta utoljara

2020. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek, amikor bekerült a kórházba, mondták, már nem jön ki onnan. Súlyos betegségei voltak.
2020. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én az voltam. 1 napig volt lázam, izomfájdalmaim és fàjt a torkom. Utána 2 hétig köhögtem és ennyi. Nem volt vészes, voltam már sokkal rosszabbul is életemben.
2020. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek kettőt is.
2020. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as: te jo eg, es meg is halt?


4-es, ezt nagyon megnyugtato olvasni. Hany eves vagy? Dohanyzol? Van otleted, hol kaphattad el?

2020. máj. 2. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek, nem voltak súlyosabb betegségei. Külföldi, tehát nem itthon. Meghalt.

Írta itt még valaki pár nappal ezelőtt, hogy meghalt két ismerőse. Őt elég durván lepontozták. De ahogy látom mindenkit lepontoznak, aki leírja, hogy ismer. o_O

Ennek mi értelme?

2020. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolso, ez nagyon durva, nyugodjon bekeben szegeny. Hany eves volt?


Egyebkent en is eszrevettem, hogy teljesen esszeru valaszokat lepontoznak koronavirus temaban, foleg maszkhordassal kapcsolatos kerdeseknel. Szerintem van itt par ember, akiknek meg mindig be van kattanva, hogy ez az egesz csak panikkeltes es a koronavirus valojaban nem is veszelyes senkire... Sot, kifejezetten jo az egeszsegnek, ugyhogy kar is szot ejteni rola... No comment

2020. máj. 2. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, a testvérem. Külföldön él, magas láz, erős fejfájás volt, és teljesen elment az ízérzékelése és a szag érzékelése, amúgy légzési nehézsége nem volt, csak köhögött. Két hétig tartott, már jól van (teszt kimutatta, hogy az volt, amúgy külföldön él. )
2020. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, 27 éves és szàllodàban takarítok Londonban, szerintem ott kaptam el. Nem dohányzom.
2020. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!