Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak elájulva sokan a...

Miért vannak elájulva sokan a karanténtól?

Figyelt kérdés
Én pl egész évben kisem mozdulok otthonról még a virus előtt sem tettem.Amúgy is utálom az embereket.Tehát én nem értem hogy miért vannak sokan elájulva hogy nem tudnak mászkálni,csavarogni..
2020. máj. 3. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Eleg furcsa egy ido utan a bezartsag. Kicsit megviseli az egesz családot mar ennyi ideje es elegge nyugtalanok es stresszesek sokszor. Igazabol enis utalok emberek közé menni csak valahogy mégis felborult az elet 😒

21/L

2020. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert mondjuk nem nyithat ki a munkahelyem, és 40 napja munkanélküli vagyok?
2020. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem mindenki olyan nyomi mint te vagy!
2020. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem mindenki olyan antiszociális mint te...
2020. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem viszont programokat, utazásokat, vizsgákat, külön órákat, találkozókat és ünnepléseket kellett lemondanom.

Mindenki magában indul ki, engem megvisel, mert annyi jobbat tudnék a bezártság helyett csinálni. Az meg még rosszabb, hogy a legtöbb barátomat és családomat már másfél hónapja csak Skype-on láttam.

20/L

2020. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
már október óta így élek, előtte is hasonlóan, szóval pont nem érdekel
2020. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én pl. távkapcsolatban élek, és jó lenne végre találkozni a párommal, de az egyetemi távoktatást sem szívlelem.


Egyébként nekem sem volt túlzottan eseménydús a szociális életem, de néha jó volt kimozdulni, beülni egy moziba, színházba, elmenni egy-egy kiállításra vagy szimplán sétálni.


Fogadd el, hogy a legtöbb embernek nem elégíti ki az igényeit az, ha kizárólag a négy fal között töltheti az idejét.

2020. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert masok nem emberkerulo nyomikak. Amugy en is jol elvagyok itthon, de mas, amikor be vagy zarva, a jogaidat csorbitjak, meg amikor onszantadbol punnyadsz otthon, de amikor akarsz, akarhova mehetsz.
2020. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan, mint te. Van, aki pont az ellenkezője, és nem emberutáló.


Én pl. introvertált vagyok, és vam szükségem az itthon punnyadásra is, de ha huzamosabb ideig nem vagyok emberek között, előjön a depresszióm. Ezt ugye karantén előtt tudtam kezelni azzal, hogy eljártam moziba, színházba, kirándulni... de most nem tudok / félek... és azért érzem, hogy néha úgy beüt :(.

2020. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Ráadásul májusra terveztünk családdal egy londoni utat, és rohadt nagy csalódás, hogy ennek most lőttek, mert nincs lehetőségem arra, hogy olyan gyakran külföldre menjek.
2020. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!