Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit nehezen dolgozom fel....

Kicsit nehezen dolgozom fel. Átvertek. Szerintetek ezt hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves meleg srác vagyok. Mindíg is bejött nekem egy heteró fiú, de nem fordítottam rá nagy figyelmet. Csak mikor láttam akkor megjegyeztem magamnak, hogy helyes. Fent vagyok egy meleg ismerkedő oldalon ahol észre vettem hogy fent van. Írtam neki ott. Nagyon jól elbeszélgettem vele. Tök rossz hónapjaim voltak és ahogy vele írtam nagyon jó hangulatban voltam. Szinte már öröm volt létezni. Majd ahogy egyre többet írtam vele és személyes kérdéseket is tedtem fel neki, rá jöttem hogy nem is ő az. Hiszen teljesen mást állít magáról mint aki. Majd mikor mondtam neki hogy ismerem látásból akkor azt írta, hogy lehet és eltünt. Nincs fent. Úgy érzem csak egy kamu profil volt. Azt is tudom már hogy barátnője van.
2020. máj. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress tovább, lesznek jelentkezők...
2020. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogd fel ezt egy leckének és gondolj arra, hogy sokkal rosszabb is lehetett volna. Pl. átverhettek volna egy élő találkozón vagy megpróbálhatott volna valaki, aki ismer téged személyes információt megtudni kamu profilon keresztül. A profilját szerintem jelentsd mert komoly visszaélést követnek el vele.
2020. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az se biztos, hogy az a srác volt, lehet a képével csináltak kamuprofilt.
2020. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!