Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti álmosan szoktatok aludni...

Ti álmosan szoktatok aludni menni?

Figyelt kérdés
Oké, hülyén hangzik a kérdés... de én itt arra gondolok, hogy azért mentek aludni, mert fáradtak vagytok, vagy csak mert már ennyi az idő? Én az esetek 90%-ban csak azért megyek aludni mert "már ennyi az idő", de álmos nem vagyok, és mind1 mit csináltam egész nap ha egész nap mozogtam akkor is ált... :D Néha még kávét is iszok lefekvés előtt, valahogy akkor élénkebbek az álmok is. Furcsa...

2020. máj. 4. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha almos vagyok
2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
ha kell dolgozni akkor muszájból, ha nem akkor ahogy jól esik
2020. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én bemegyek a szobámba amikor már azt veszem észre hogy már késő van de legalább kell még 4 óra hossza amíg elalszok vagy fáradt leszek.
2020. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Változó. Mióta bekapcsoltam a gépemen, hogy napnyugta után kicsit vörösítse el a képernyőt, elég gyakran vagyok álmos estére. Elvileg a képernyők fényének és a mesterséges világításnak hatása, hogy kevésbé álmosodik el az ember. Mindkettőben van kék fény komponens, amit az agy úgy azonosít, hogy fényes nappal van. Ez arra is jó, hogy ha álmosan ébredek, tíz percet olvasok a telefonomon, és éber leszek - ugyanettől a kék fénytől.
2020. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én teszek veszek a szobában, nem zörgök ha alszik a párom, csak netezek, tornázok vagy felírogatok teendőket, pakolok halkan, eszek esetleg apróságokat, és készülök arra hogy majd hamar abba tudja hagyni ha jön az álom. Így is néha reggel a hasamon van a laptop vagy amit rakodtam félbehagyva. De általában le tudom tenni. Van hogy előbb elalszom mint a párom, akkor ő leszedi rólam a laptopot.
2020. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mert annyi az idő.

Ez hajnali 3 órát jelent mostanában nálam.

2020. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor megyek amikor tudok
2020. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor dolgozok, akkor már 22-23 óra felé le szoktam feküdni, mert fáradt leszek másnap.

Amikor nem, akkor max a hajnali fél 2 - 2, ameddig fent szoktam maradni.

20/f

2020. máj. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért megyek aludni mert hallom, hogy kelnek a szüleim és apám nem bízik bennem többé mikor reggel megyek kajálni mert tudja, hogy le se feküdtem.

Amúgy 5 és 8 között alszok általában

16/l

2020. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!