Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyok, ti egy ilyen kijelenté...

Lanyok, ti egy ilyen kijelentésre, hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Nemrég lett barátom.Erre az egyik haverom elkezdett rám nyomulni.

(Vannak fiúbarátaim,de eddig ő az első akivel nem működik)


A lényeg,hogy egyik nap kicsit veszekedtem párommal,és kitaláltam,hogy kicsit megviccelem. Elmeséltem a tervet egy barátnőmnek aki persze tovább adta a haveromnak. Persze egyből felhívott,hogy ő hogy csinálná a viccet,de hamar leráztam azzal,hogy ne haragudj,de ne szólj bele. Tudom mit csinálok.


És itt jött az a kijelentés hogy: jó de fogadjunk. Ha nem veszi be, és én nyerek akkor járnod kell velem fél évig.(ezt..komolyan gondolta..azt le se sz.rja hogy nem is lennék belé szerelmes)


Nos, a kérdés az,hogy ti egy ilyenre mit reagáltatok volna.

(Mielött bárki félre érti,én pl letiltottam) Egyszerűen csak kíváncsi vagyok,hogy mások mit mondanának erre vagy,hogy reagálnák le,ha egy régi havertjuk ilyet mondana..

Egyből tiltás mint én? Vagy megpróbálnátok vele megbeszélni,hogy álljon le,vagy mi az amit mondtatok volna?


Ez most tényleg csak kíváncsiság,mert barátnőm szerint példáúl túlreagáltam,és ezért most érdekel,hogy miért,más mit csinált volna.(A story meg csak mellékes. Azért írtam le ,hogy látszódjon miből jött ez.)


2020. máj. 5. 13:12
 1/8 anonim válasza:
65%

Túlreagáltad?:D Sztem. Még nemhogy túl,hanem alúl.Ha nekem mondott volna ilyet,én biztos elküldöm egy melegebb éghajlatra. Megmondtam volna,hogy már ne is haragúdj,de viccnek is rossz!Ne akarjál rákényszeríteni,hogy veled járjak.Aztán csodállkoznál,ha meg lennél csalva,mert téged ezek szerint baromira nem érdekel mit érez a másik..

És ezután puff tiltottam volna.

2020. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

En boknak vettem volna csak. Mosoly.

Aztan megy tovabb az elet

2020. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Baratsagba nem fer bele az ilyen. En is tiltottam volna. Igazad van.
2020. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögtem volna és egy "hülye vagy" keretében tettem volna tovább a dolgomat
2020. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnyerítettem volna a röhögéstől, aztán megkérdeztem volna mit szívott... Aztán éltük volna tovább az életünket. Szóval poénra vettem volna, nincs ebben szerintem semmi. Bőven túlreagálás ez a tiltogatás, arról nem is beszélve, hogy nem értem mire jó.
2020. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú de jó, hogy nem tartok haverokat. Az ilyen ismertségek semmire se jók, felszínes "nesze semmi, fogd meg jól" dolgok. Pont ennyit is ér.

Bár a tiltás túlzás, lehet elég lett volna csak elmondani neki, hogy hol a helye. De ezzel sincs gond. Rövidre van zárva, egyértelmű így minden. Maradhat a tiltás, és elzavarhatod őt nyugodtan, ha még zaklatni akarna.

2020. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, barátnőimen keresztűl próbál elérni,de nem vagyok rá kíváncsi. Nem hiányzik,hogy barátom a végén miatta balhézzon velem.Meg amúgy is.Ha van párom,nem értem minek kell ilyet mondani.Pláne úgy,hogy ő ezt nem viccnek szánta. Hanem el akarja dönteni,hogy majd én kivel legyek ha párommal történik valami.Nem is értem mit hitt..Ha bukom a fogasádt és párom nem veszi be a viccet akkor szakítok a sráccal ,és összejövök vele csupán mert fogadtunk?..Ilyen haverra nem volt szükségem.
2020. máj. 5. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted! Én még kicsit helyre igazítottam volna, és utánna tiltottam volna le.
2020. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!