Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok. Az normális...

18 éves vagyok. Az normális ha a szüleim nem engednek el sehova?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mégis hova mennél most?
2020. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Vírus van.
2020. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vírus van! Csak mielőtt vírus lett volna akkor se engedtek el sehova!
2020. máj. 5. 17:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért nem engednek el? Mivel indokolják?

Talán arról értesültek, hogy kétes hírű barátaid/barátnőid vannak?

2020. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ. Vannak korlátozó szülők, akik betegesen visszatartják a gyermeküket a világ megtapasztalásától, ám ha ez a helyzet akkor ennek már gyerekkorodban is szembetűnőnek kellett, hogy legyen. Viszont a jó hír, hogy mivel a 18.-ik életévedet betöltötted, legálisan már nem tudnak visszatartani téged, ellenben fel is jelentheted őket. A kérdés viszont, hogy megéri-e a kockázatot, ugyanis azokat, akiket egész életükben visszafogtak általában nem önállóak és gyakorlatilag szinte az elejéről, más perspektívából kell tanulniuk az élet dolgait.
2020. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak a barinőmhöz mentem volna el, de az is off lett. Pedig ők ismerik a barátnőmet és semmi bajuk nincs vele, én sem értem őket.
2020. máj. 5. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lépj le ahogy csak tudsz
2020. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2020. máj. 5. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem normális, hogy nem engednek sehová. hová mennél egyébként, ha tehetnéd? beszéltél erről már a szülőkkel (nyugodt hangon)? vajon miért nem bíznak benned? általában bizalmatlanok, visszahúzódók? azt engedik, hogy hozzád jöjjenek?
2020. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális, én már 18 évesen felvezettem egyedül Belgiumba nagyszülőkhöz. Ha csak baráti találkáról volt szó, 8 évesen elengedtek egyedül.
2020. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!