Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mitől lesztek boldogak?

Ti mitől lesztek boldogak?

Figyelt kérdés
Így karantén időszakban eléggé egyedül érzem magam (mert egyedül is vagyok), de szeretném ha ettől függetlenül boldognak tudhatnám magam. Ti hogy festitek színesebbre a napjaitokat?

2020. máj. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. Ahogy karantén elött sem.
2020. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Karantén közben sikerült munkát találnom ahol egy kicsit ki tudtam kapcsolni, mivel sofőr voltam így egy pár szép helyre el tudtam jutni,igaz azért voltak nehéz helyzetek de megoldottam, cserébe kicsit szét tudtam nézni keleten és nyugaton,sehol sincs kolbászból a kerítés ez biztos,mikor kezdtem bele jönni a dolgokba hirtelen ki rúgtak mert kb a cégnek a fele le is állt egy idő után, így persze az újoncot ki kell dobni azonnal és még átt is kell azt verni a papírokkal, örülök neki hogy ilyen hamar ki derül hogy nem a legtisztább az a cég,nehezen de túl tettem magamat rajta, most már jól vagyok.

Jelen helyzetben kirándulni szoktam itt a közelben, szerencsére van erre lehetőség, most ahogy észre vettem sokan kirándulnak erre felé, igaz általában ezek az emberek nem nagyon merészkednek be az erdőbe de én igen így nem nagyon találkozom velük csak az utam kezdetekor, nem félek se a farkastól és a medvétől sem ezért most az utóbbi időben kirándulok,túrázom, felfedezem a környéket ahol felnőttem, addig teszem ezt még nem lesz sok farkas és maci mint Erdélyben mert akkor már vigyázzni kéne nagyon, főleg estefelé félhomályban, filmezem, rendezem az életem,amihez kedvem és lehetőségem van csinálom,el kezdtem munkát is keresgélni csak sajnos még nem az igazi,sok helyen a fizetés is kevesebb lett így sem volt a legjobb de ezekután valahol már vicc kategória.

2020. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Probalom eltervezni a dolgokat amiktol

Kesobb majd boldog lehetek de jelenleg nem vagyok boldog.. szeretnek egy olyan 1-2 évvel kesobb lenni mar...

2020. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En a fenykepezestol. Megcsak nem is profi, de a szemem mindig keresi a reszleteket, fenyeket. Ameddig setalni tudok, es ovakodni a kozelsegtol, addig mindenben talalok temat es a csunyasagban is szepseget.
2020. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1.ha elkészült egy hobbimunkám

2.ha fogytam még egy kilót

3.ha rám mosolyog a kislányom

4.ha elmegyek vásárolni

2020. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!