Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te találkoztál már olyan...

Te találkoztál már olyan emberrel, aki szinte teljesen úgy nézett ki, mint te?

Figyelt kérdés
Velem már kétszer előfordult. :D Az egyiket csak youtube-on láttam évekkel ezelőtt, de nagyon hasonlított az arca. A másikat pár hete és ami a legdurvább, hogy még a pólója is olyan volt, amilyen nekem is van. Ha valaki mutat róla egy képet, simán elhittem volna, hogy én vagyok az, csak nem emlékszem, mikor készült. :D
2020. máj. 6. 14:18
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%
Legjobb barátnőm tesója. A picike lányuk állandóan összekever minket. Egy elmosódott fotón még én is összetévesztettem magunkat. Videóban is volt, hogy elsőre azt hittem magamat látom, és nem ő volt, én csak később jelentem meg a videón (szülinapi buli a pici lánynak). Még a mozgásunk is elég hasonló, még a hangunk is. Creepy.
2020. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is fotón láttam már olyan embert, a róla készült fotót el is küldtem ismerősöknek, mintha én lennék, elhitték.

Illetve egyszer egy fickó rám és egy másik személyre ráírt a facebookon, összeszerkesztette a (hasonló beállítású képeinket), és írta hogy mennyire megdöbbentő a hasonlóság. (mondjuk ez elég creepy volt, mi sem ismertük egymást, meg a fickót sem)

2020. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én még nem, de ha új emberekkel találkozom, akivel beszélgetek is, sokszor mondták már, hogy annyira hasonlítok valakire, de nem tudják pontosan, kire.
2020. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jöhetnek még válaszok! :D
2020. máj. 6. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Filmekben sűrűn visszalátom magam: [link]


:)


Amúgy Tom Hardy és Logan Marshall-Green pl.: [link]


Velem nem hiszem, hogy történt volna már ilyen, vagy csak elfelejtettem.

2020. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5# vicces :)

Az én szépségemből csak egy van :)

2020. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de, le tudjuk írni, de nem ugyanazt a jelentést adja vissza :)
2020. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
ki a fszom pontoz le állandóan mindenkit ezen a fórumon
2020. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én még csak képen sem láttam senkit eddig, akire úgy igazán hasonlítanék.


Viszont láttam már ilyen érdekes hasonlóságokat.

Egyik munkahelyemen a főnököm nagyon hasonlított a Mumia című filmből a fáraóra (az a kopasz fazon, nem jut eszembe a neve) szóval teljesen úgy néz ki. Kerestem a fáraóról egy képet mobilomon és megtréfáltam a kolléganőnket, hogy a főnökünk egyiptomban nyaral, most tette fel ezt a fotót. És a kolléga elhitte :D

Utána nagyon ledöbbent, hogy az mégsem a főnökünk...

2020. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Velem még nem fordult elő ilyen, de a testvéremmel igen. Egy macskás könyvben volt egy fotó, amin a lány pontosan úgy nézett ki mint a húgom. Akárkinek mutattuk, nem hitte el, hogy nem ő az. A szomszédnak is csak onnan esett le, hogy a mi kertünkben nincs is olyan virág ami a fotón szerepelt (kertben készült képről van szó).

Pontosan ugyan az a haj, csatok, frufru, stílus, stb.

Kíváncsi lennék a hasonmásomra, mert hiába van egy ikrem, nem hasonlítunk :D

2020. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!